25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Aleksander Widera

Aleksander Widera Kredytmarket

Aleksander Widera, założyciel i prezes Kredytmarket – platformy finansowej, stworzonej przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, która udziela online krótkoterminowych kredytów na działalność gospodarczą. Wcześniej Widera był związany między innymi z sektorem bankowym.

Imię i nazwisko: Aleksander Widera

Funkcja: założyciel i prezes Kredytmarket.com

Osiągniecia: stworzenie serwisu udzielającego wygodne pożyczki dla przedsiębiorców. Kredytmarket był kilkukrotnie nagradzany przez Google Campus Warsaw.

I w istocie tam też narodził się startup Aleksandra Widery. Zainspirowany przez przyjaciół rozpoczął projekt Kredytmarket, przekonał inwestorów i pozyskał do współpracy kolejnych ludzi. Wcześniej przez 15 lat związany z rynkiem produktów inwestycyjnych (ipopema), bankowością (mBank) i usługami doradztwa gospodarczego (PwC).

Kredytmarket.com to internetowa platforma finansowa, stworzona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, która udziela online krótkoterminowych kredytów na działalność gospodarczą.

Decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu 15 min. Finansowanie udostępniane w ciągu 24 godz. na warunkach porównywalnych z ofertą banków. Ale bez zbędnych formalności, z użyciem bezpiecznych technologii, z myślą o wygodzie przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.