25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Bartosz Michałek

Bartosz Michałek - iniJOB.

Bartosz Michałek, założyciel iniJOB – serwisu, na którym pracownicy mogą się tak organizować, aby w bezpieczny i anonimowy sposób wpływać pozytywnie na zmiany w miejscu pracy.

Imię i nazwisko: Bartosz Michałek

Funkcja: założyciel iniJob

Osiągnięcia: stworzenie platformy, na której pracownicy mogą wyrażać swoje opinie odnośnie miejsca pracy i pracodawcy. Dzięki temu kadra kierownicza ma szansę na poprawę warunków w miejscu pracy.

Bardzo często pracownicy mają problem z wyrażeniem, bądź z przekazaniem swojej opinii przełożonym. Boją się, że stracą premie, a może nawet pracę. W idealnym świecie pracodawcy zapewniają pracownikom rozwój i pewien rodzaj stabilizacji. W zamian otrzymują świetnie wykonaną pracę.

Firma się rozwija, osiąga sukcesy, przynosi zyski a w organizacji królują zgodnie zaufanie i świetna komunikacja. Realia pokazują, że jest niewiele firm, które rzeczywiście potrafią działać w ten sposób.. Podstawowymi powodami jest właśnie brak zaufania w stosunkach między pracownikiem a pracodawcą oraz dziurawa komunikacja .

Więcej o działalności iniJob możecie dowiedzieć się z naszej rozmowy z Bartoszem Michałkiem.