12 grudnia 2018, 16:00:Konferencja Luxembourg-Poland Business Conference 2018 - LPCC asbl , 39, Avenue John F. Kennedy, L-1855 Luxembourg

Carlos Sanchez

Carlos Sanchez ipagoo.

Carlos Sanchez jest Prezesem i współzałożycielem ipagoo, mobilnej paneuropejskiej platformy finansowej skupionej na zarządzaniu aktywami i płatnościach. ipagoo to nowy model bankowości, w którym bankowość detaliczna jest odseparowana od bankowości inwestycyjnej, umożliwiając tym samym rozwój na arenie międzynarodowej i udostępniając naturalny kanał dystrybucji dla oszczędności, inwestycji i innych usług finansowych.

Carlos jest członkiem panelu PSR (Payment Systems Regulator) oraz Payment Strategy Forum, odpowiedzialnego za definiowanie strategii dla płatności w Wielkiej Brytanii. W przeszłości Carlos był Dyrektorem wykonawczym banku Goldman Sachs w Londynie, odpowiedzialnym za korporacyjne doradztwo inwestycyjne w Europie.

Wcześniej, twórcą i prezesem dwóch banków grupy Dexia; RBC Dexia w Mediolanie oraz Dexia Investors Services we Francji. Poza tym pełnił również rolę szefa pionu operacyjnego bankowości prywatnej Dexia we Francji oraz kierownika działu Fund Services.

Carlos ma wykształcenie wyższe, MBA zdobyte w International Institute for Managment Development z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii oraz Dyplom magistra telematyki i inżynierii telekomunikacji z uniwersytetu Vigo w Hiszpanii.

Więcej o ipagoo możecie dowiedzieć się z naszego tekstu – Dzięki tej aplikacji założycie konto w Unii Europejskiej bez zbędnych formalności.