25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Ireneusz Wiśniewski

Ireneusz Wiśniewski - F5 Networks.

Ireneusz Wiśniewski, dyrektor zarządzający F5 Networks – jego celem jest umacnianie pozycji F5 Networks w Polsce we wszystkich segmentach rynku oraz zdobycie pozycji lidera w obszarze bezpieczeństwa.

Ireneusz związany jest F5 Networks od 2013 roku. Początkowo odpowiedzialny był za rozwój rynku dużych przedsiębiorstw oraz sektora publicznego.

Jego celem jest umacnianie pozycji F5 Networks w Polsce we wszystkich segmentach rynku oraz zdobycie pozycji lidera w obszarze bezpieczeństwa.

Ireneusz ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT. W swojej karierze pracował zarówno dla międzynarodowych organizacji takich jak Cisco jak również u integratorów.

W wolnym czasie Ireneusz spędza czas z rodziną, uwielbia pływanie oraz fotografię. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem przygotowanym przez Ireneusza Wiśniewskiego, który publikowaliśmy na Fintek.pl – Nadchodzą czasy świadomych aplikacji.