21 marca 2019, 17:30:WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions - Business Link Astoria, Warszawa

Joanna Pieńkowska-Olczak

Joanna Pieńkowska-Olczak - nowy country manager PayU.

Joanna Pieńskowska-Olczak jakiś czas temu została nowym Country Managerem PayU w Polsce. Posiada 20-sto letnie doświadczenie w branży finansowej.

Imię i nazwisko: Joanna Pieńkowska-Olczak

Funkcja: Country Manager PayU w Polsce

Osiągnięcia: kierowanie pracami PayU – jednego z największych operatorów płatności na polskim rynku.

Joanna Pieńkowska-Olczak pełni stanowisko Country Managera PayU Poland od kwietnia 2017 roku. Wcześniej
w PayU zajmowała stanowisko Dyrektora ds. Produktów i Usług Płatniczych. Posiada ponad 18 lat doświadczenia w branży płatniczej. W PayU odpowiada za wszystkie inicjatywy handlowe, jak również za zarządzanie budżetem Krajowego Programu Operacyjnego, współpracę z Visa i Mastercard oraz wsparcie przy wdrażaniu produktów umożliwiających dokonywanie płatności bezgotówkowych.

Ponadto jest odpowiedzialna za rozwój usług finansowych PayU. Joanna dołączyła do PayU w maju 2011 roku, mając za zadanie utworzenie PayU Acquiring Centre, które rozpoczęło swoją działalność 9 miesięcy później. Wcześniej przez 14 lat pracowała w banku BZWBK (Grupa Santander), odpowiadając za ofertę produktową banku oraz segment kart płatniczych.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, kończąc studia na kierunku Bankowość. Ponadto posiada Certyfikat w Zarządzaniu Kartami Kredytowymi (Certificate in Bank Card Management), który zdobyła na uczelni IFS. Prywatnie jeździ na nartach, żegluje i pasjonuje się podróżami oraz zakupami online

Czytaj także: Visa Checkout dla wszystkich partnerów biznesowych PayU

Czytaj także: Tony Joeglal, PayU – Pomagamy przedsiębiorcom w ekspansji za granicę

Czytaj także: Andrzej Bassara, PayU – zaczęliśmy robić FinTech nim to stało się modne