21 marca 2019, 17:30:WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions - Business Link Astoria, Warszawa

Konrad Karpiński

Konrad Karpiński

Konrad Karpiński to Dyrektor Operacyjny w Traficar, czyli pierwszej wypożyczalni carsharingowej w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie managerskie zdobyte m.in. w branży wynajmu samochodów w firmie Express Car Rental w Krakowie.

Od listopada 2016 roku związany jest z krakowską firmą carsharingową Traficar, w której odpowiada za rozwój całego projektu, w tym  wdrożenie produktu w największych miastach Polski, wsparcie przy projektowaniu i realizacji kampanii marketingowej dla samej usługi. Do jego zadań należy również zarządzanie siecią oddziałów i budżetem, współpraca z dostawcami i kontrahentami, negocjowanie warunków handlowych, a także udział w przygotowaniu i opracowaniu nowych usług i produktów w ramach projektu wynajmu samochodu na minuty. Więcej o historii firmy Traficar dowiesz się z wywiadu udzielonego Fintek.pl przez Konrada Karpińskiego, Dyrektora Operacyjnego Traficara.

Wcześniej, od 2010 roku, pracował na kierowniczych stanowiskach w wypożyczalni samochodów Express Car Rental z Krakowa, pomysłodawcy i założyciela Traficara.

W 2006 roku skończył politologię na Akademii Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Prywatnie wielbiciel fotografii i podróżowania oraz pasjonat narciarstwa i rolek.