25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Kristo Käärmann

Kristo Käärmann TransferWise.

Kristo Käärmann, współzałożyciel i zarządzający TransferWise – estoński biznesmen, który od najmłodszych lat przesiąknął światem finansów. Wraz ze wspólnikiem stworzył jedną z największych na świecie platform do taniego i wygodnego przesyłania pieniędzy za granicę.

Imię i nazwisko: Kristo Käärmann

Funkcja: współzałożyciel i zarządca TransferWise

Osiągnięcia: stworzenie platformy do przelewów międzynarodowych, której zaufało już ponad milion użytkowników na całym świecie.

Kristo Käärmann był zawsze zanurzony w świecie finansów. W Deloitte Consulting oraz PricewaterhouseCoopers, pomagał wprowadzić systemy i procesy banków i firm ubezpieczeniowych w XXI wiek. Głęboko zdumiony nieefektywnością instytucji finansowych, domagał się więcej. W TransferWise Kristo dba o stronę operacyjną, technologię, rozwojem produktu oraz kwestiami prawnymi.

Więcej o TransferWise możecie przeczytać we wcześniejszym wpisie na Fintek.pl. Firma wyeliminowała ukryte opłaty, które pobierają banki i inne wielkie instytucje.