25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Loukas Notopoulos

Loukas Notopoulos.

Loukas Notopoulos, prezes Vivus Finance – posiada pokaźne doświadczenie w branży finansowej. Na czele Vivusa stoi od 2012 roku i od tego czasu firma konsekwentnie buduje swoją pozycję na polskim rynku pozabankowych pożyczek online.

Loukas Notopoulos jest prezesem Vivusa, firmy pożyczkowej, która coraz odważniej podbija nasz rynek. Notopoulos po raz pierwszy przyjechał do Polski w 1997 roku.

Celem przyjazdu było ukończenie studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Loukasa Notopoulosa do Polski wysłała matka, z pochodzenia Polka, która również ukończyła krakowski UJ. Od 2005 roku zdobywał doświadczenie w Polbanku.

Na czele Vivusa Notopoulos stanął w 2012 roku. Od tamtego czasu firma konsekwentnie poprawia swoje wyniki i obecnie jest liderem na rynku pozabankowych pożyczek online.

Więcej o samym Vivusie i Loukasie Notopoulosie możecie dowiedzieć się z naszej rozmowy, którą publikowaliśmy na łamach Fintek.pl – Loukas Notopoulos: Mamy wszystko, by stać się Nevadą Europy [WYWIAD]