21 marca 2019, 17:30:WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions - Business Link Astoria, Warszawa

Łukasz Domański

Łukasz Domański.

Łukasz Domański, przewodniczący projektu Happy Miles – wynajem samochodów dla klientów indywidualnych.

Platforma Happy Miles to serwis oferujący wynajem samochodów dla klientów indywidualnych. Projektem kieruje Łukasz Domański.

558 zł miesięcznej raty plus 36 groszy za kilometr – wystarczy taka kwota, aby przesiąść się do nowego Opla Astry Hatchback i mieć go na wyłączność przez 3 lata w ramach innowacyjnej usługi „Najem na kilometry”. Jeżeli założymy, że auto będzie pokonywać ok. 10 tys. km rocznie, miesięczny koszt najmu wyniesie 926 zł. Kierowca nie ponosi żadnych wydatków z tytułu serwisowania pojazdu czy zakupu opon zimowych.

Happy Miles jest projektem realizowanym wspólnie przez kilka spółek z grupy Idea Banku, ale nie przez sam bank, który nie uczestniczy w projekcie. Dlatego też nie trzeba być klientem banku, aby skorzystać z oferty wynajmu samochodu.

Umowa podpisywana jest na okres od 2 do 5 lat. Po zakończeniu okresu możemy wymienić pojazd na nowy, albo odnowić wynajem tego samego modelu – wtedy też oczywiście dostaniemy nowy egzemplarz. Oferta skierowana jest głównie do klientów indywidualnych, a w cenę wliczony jest pełny serwis napraw. Happy Miles pozwoli nam również zostać przy swoim ubezpieczycielu, jeżeli wypracowaliśmy sobie już atrakcyjne zniżki. Jeśli przez miesiąc nie przejedziemy ani jednego kilometra, to wtedy zapłacimy jedynie miesięczną ratę.

Więcej o projekcie Happy Miles możecie dowiedzieć się z naszego wywiadu z Łukaszem Domańskim – Łukasz Domański, Happy Miles – Wynajem samochodów to przyszłość [WYWIAD].