21 marca 2019, 17:30:WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions - Business Link Astoria, Warszawa

Marek Lesiak

Marek Lesiak, Efigence - czyli jak polski fintech zdobywa Dubaj

Marek Lesiak – prezes Efigence. firmy specjalizującej się w projektowaniu i wdrażaniu dedykowanych rozwiązań dla bankowości elektronicznej. Ich priorytetem jest zapewnianie doskonałego doświadczenia klientów z bankowością.

Marek Lesiak to absolwent Politechniki Warszawskiej. Z Efigence związany jest od 2007 roku, a fotel prezesa objął w lipcu 2016 roku.

Efigence ma szerokie kompetencje w tworzeniu interfejsów przyjaznych użytkownikowi oraz dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Świadczy także usługi konsultingu w obszarze innowacji dla instytucji finansowych.

Firma buduje internetowe i mobilne platformy bankowości elektronicznej, projektując zawsze przyjazny UI/UX, dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz wdrażając dojrzałą technologię, sprawdzoną w wielu projektach dla branży finansowej. Implementuje również innowacyjne narzędzia, takie jak m.in. moduł forecaster służący do długoterminowej predykcji potrzeb finansowych, moduł automatyzacji płatności i transakcji, wyszukiwarka semantyczna. Te wszystkie narzędzia zostały zawarte w oferowanej klientom kompletnej platformie finansowej – EFI4 Digital Banking Platform. Wspiera ona ich działalność, pomaga wyróżniać się na tle konkurencji i jednocześnie zwiększa zadowolenie konsumentów.

Zachęcamy także do zapoznania się z wywiadem z prezesem Markiem Lesiakiem dla Fintek.pl. Porozmawialiśmy o działalności Efigence i o nowym projekcie dla Emirates NBD – największego banku na Bliskim Wschodzie – Marek Lesiak, Efigence – czyli jak polski fintech zdobywa Dubaj [WYWIAD].