27 lutego 2019, 08:00:Big Data Technology Warsaw Summit 2019 - Hotel Mariott, al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa

Mariusz Zabrocki

Mariusz Zabrocki iwoca Polska

Dyrektor Zarządzający iwoca Polska, firmy fintech specjalizującej się w elastycznym finansowaniu małych przedsiębiorstw, zarówno bezpośrednio, jak i w partnerstwach z bankami i firmami technologicznymi, m.in. PayU, Commerzbank, Tide, RBS, Xero, Alibaba, Tide, Fidor, KashFlow.

W przeszłości Head of Business Development w bamilo.com, największej platformie sprzedaży online w Iranie, należącej do Rocket Internet i MTN. Wcześniej konsultant strategiczny w The Boston Consulting Group i analityk finansowy w Rubicon Partners.
Ukończył finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej i programy Chartered Financial Analyst i Chartered Alternative Investment Analyst. Licencjonowany doradca inwestycyjny (licencja nr 392).
Kilka miesięcy temu Fintek.pl miał okazję porozmawiać z przedstawicielem PayU Tonym Joeglalem, który jest odpowiedzialny za pomoc przedsiębiorcom w wychodzeniu za granicę. Poruszyliśmy również temat współpracy PayU z iwocą – Tony Joeglal, PayU – Pomagamy przedsiębiorcom w ekspansji za granicę.