21 marca 2019, 17:30:WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions - Business Link Astoria, Warszawa

Marta Krupińska

Marta Krupińska - Azimo

Marta Krupińska, współzałożycielka i szefowa Azimo – startupy, który pozwala na tanie, szybkie i bezpieczne przelewy za granicę.

Imię i nazwisko: Marta Krupińska

Funkcja: współzałożycielka i szefowa Azimo

Osiągnięcia: stworzenie startupu, który rzucił wyzwanie gigantom pokroju Western Union.

Marta Krupińska  wpadła na pomysł rozpoczęcia działalności, podczas gdy jako młoda studentka ucząca się na Wyspach, miała problem z drogim przesyłaniem pieniędzy do Polski. Azimo działa na rynku od 2012 roku. Oferuje serwis umożliwiający całodobowe transfery pieniędzy przy wykorzystaniu komputera, tabletu lub telefonu komórkowego.

Firmy pokroju Western Union naliczają sobie bardzo wysokie prowizje za transfer pieniędzy. Usługa Azimo jest najtańszym i najwygodniejszym sposobem na transfer pieniędzy do ponad 200 krajów. Spółka gwarantuje najlepszy kurs wymiany walut i oferuje konkurencyjne stawki za dokonywane transfery, w szczególności w porównaniu wobec swojego głównego rywala – właśnie Western Union.

Niedawno firma Marty Krupińskiej uruchomiła również przelewy SMS – na numer telefonu. Więcej o Azimo i nowej usłudze możecie przeczytać w tekście, który publikowaliśmy na Fintek.pl.