12 grudnia 2018, 16:00:Konferencja Luxembourg-Poland Business Conference 2018 - LPCC asbl , 39, Avenue John F. Kennedy, L-1855 Luxembourg

Radek Wierzbicki

Radek Wierzbicki, prezes i założyciel FXManago

Radek Wierzbicki jest związany z rynkiem finansowym oraz sektorem fintech.

Radek Wierzbicki jest Prezesem Zarządu FX Solutions, które tworzy dedykowane rozwiązania dla eksporterów i importerów do szybszego planowania kontraktów zagranicznych i zarządzania marżowością na transakcjach międzynarodowych. Jednym z rozwiązań jest FXManago – rozwiązanie w chmurze do szybszego i łatwiejszego zarządzania rynkiem walutowym w jednym miejscu, dzięki któremu klienci oszczędzają czas i odzyskują poczucie kontroli.

Radek Wierzbicki przez pięć lat pracował w mBanku (dawny BRE Bank) jako dealer walutowy obsługujący średnie i małe spółki w zakresie transakcji walutowych i ryzyka kursowego. Wcześniej pracował w Noble Securities, gdzie komentował wydarzenia gospodarcze dla mediów. Jest współtwórcą FintechTrends – warszawskiego eco-systemu entuzjastów fintech. Pomaga startupom prowadząc warsztaty w Agencji Rozwoju Przemysłu czy mentoring w Studyinn Foundation.

Więcej na ten temat najnowszego projektu FXManago możecie przeczytać tutaj – Radek Wierzbicki, FXManago – pomagamy kontrolować marżę handlową przy dużej liczbie kontraktów zagranicznych.