25 stycznia 2018, 18:30:Fire Talk - Hububu, u. Postępu 14, 02-676, Warszawa

Tony Joeglal

Tony Joeglal, PayU.

Tony Joeglal, PayU – jest odpowiedzialny za wspieranie merchantów w zdobywaniu kolejnych rynków. Chodzi głównie o ułatwianie płatności transgranicznych. Tony pracuje z globalnymi firmami, które mają siedziby na terenie EMEA.

Imię i nazwisko: Tony Joeglal

Funkcja: dyrektor ds. rozwoju biznesu na obszarze EMEA w PayU

Osiągnięcia: wspieranie merchantów w ekspansji za granicę

Tony Joeglal jestem odpowiedzialny za wspieranie merchantów  w zdobywaniu kolejnych rynków. Chodzi głównie o ułatwianie płatności transgranicznych. Tony pracuje z globalnymi firmami, które mają siedziby na terenie EMEA (Europe, Middle East, Africa przyp.red.).

PayU posiada wiele takich placówek i odpowiednicy  Tony’ego pracują też np. w Stanach Zjednoczonych. W codziennej pracy jest w stałym kontakcie z zespołami PayU na całym świecie, w szczególności w Polsce, Kolumbii, Indiach. Podstawowym celem jest pomaganie w przezwyciężeniu barier w dokonywaniu płatności. PayU działa obecnie na 16 rozwijających się rynkach, a to oznacza, że tamtejsi przedsiębiorcy często dopiero zaczynają swoją przygodę z międzynarodowym biznesem.

Z Tonym Joeglalem mieliśmy okazję porozmawiać podczas krakowskiego kongresu impact’17. Zapraszamy do zapoznania się treścią wywiadu –Tony Joeglal, PayU – Pomagamy przedsiębiorcom w ekspansji za granicę.

Podziel się artykułem
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone