Nowa wersja aplikacji otrzymała odświeżoną szatę graficzną oraz nową funkcjonalność – Mój Garaż. Dzięki niej, użytkownik może śledzić i kontrolować poziom wydatków związanych z użytkowaniem swojego samochodu a także otrzymuje szybki dostęp do danych na temat swojego auta, polisy ubezpieczeniowej, czy też osiąganych korzyści z tytułu tankowania.

Płatności za autostrady w aplikacji Toyota Bank

Już niedługo w aplikacji Toyota Banku mają pojawić się kolejne nowości – chodzi przede wszystkim o możliwość opłacania przejazdów za autostrady, czy płatności za parkowanie. Automatyczne płatności za przejazd autostradami można już znaleźć w aplikacjach takich banków jak PKO BP, Pekao, ING Bank Śląski, czy Bank Millennium.

Aplikacja mobilna to narzędzie Toyota Bank, dzięki któremu klienci mogą uczestniczyć m.in. w popularnej promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”, czy też korzystać z programu lojalnościowego Toyota More.

W ramach promocji „Tankuj Korzyści…”, w zależności od wysokości średniego miesięcznego salda utrzymywanego na Moto Koncie, poziomu oszczędności na lokatach w Banku oraz wartości transakcji wykonanych dedykowaną kartą debetową, klienci mogą uzyskać od 5% do 10% zwrotu za zakupione paliwo. Zwrot mogą otrzymać kierowcy aut wszystkich marek, a obecna edycja akcji trwa do końca stycznia 2021 roku.

Toyota More to z kolei program lojalnościowy dla miłośników świata Toyoty, którzy m.in. poprzez aplikację Tankuj Korzyści, otrzymują dostęp do ekskluzywnych benefitów, ofert specjalnych oraz informacji o nowościach motoryzacyjnych.