Partner serwisu Visa dla biznesu

Uber Eats ruszyło w Kielcach

Fintek
Fintek
#Uber
Opublikowano: 28 listopada 2019, 18:03 Aktualizacja: 28 listopada 2019, 18:03

Kulinarna mapa Uber Eats zyskała nowe województwo. Jedna z najpopularniejszych aplikacji do zamawiania jedzenia weszła właśnie do stolicy województwa świętokrzyskiego – Kielc

Uber_Eats_2

Od dziś mieszkańcy mogą zamawiać dania z ponad 30 restauracji dostępnych na platformie. Na start, dla wszystkich nowych użytkowników w Kielcach przygotowano zniżki o wartości 15 zł na 3 pierwsze zamówienia. Kielce są już 19 polskim miastem, w którym użytkownicy mogą korzystać z aplikacji Uber Eats.

W Polsce usługa Uber Eats działa już od ponad 2 lat. Pierwszym miastem, w którym Uber Eats wystartował, była Warszawa. Dzisiaj jest dostępny w 19 miastach w Polsce. Oprócz stolicy, i Kielc, które dołączają właśnie do platformy, są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice, Sosnowiec, Białystok, Szczecin, Zabrze oraz Rzeszów. Polska jest jednym z największych rynków dla Uber Eats w całej Europie.

Uber Eats – aplikacja do zamawiania jedzenia

Uber Eats to aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami – partnerami Ubera, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Co istotne, w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie.

Od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji, podobnie jak ma to miejsce w przypadku korzystania z aplikacji Uber do zamawiania przejazdu. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.

Pierwszym krokiem do skorzystania z nich jest… zainstalowanie na swoim smartfonie aplikacji Uber Eats. Drugim jest wpisanie w zakładce „Promocje” kodu promocyjnego: KIELCE45. Trzeci, to już właściwie formalność – wyszukanie na liście ulubionych dań spośród dostępnych restauracji i złożenie zamówienia. Kody promocyjne obowiązują do 23.01.2020 r.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

uber-eats-ruszylo-w-kielcach