Partner serwisu Visa dla biznesu

W aplikacji mPay można już nadać paczkę

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 23 grudnia 2019, 12:34 Aktualizacja: 23 grudnia 2019, 14:20

mPay udostępnił w swojej aplikacji mobilnej możliwość nadania paczki. To efekt współpracy fintechu z operatorem serwisu Furgonetka.pl. Na razie taka funkcja jest dostępna tylko na urządzeniach z systemem operacyjnym Android.

Nowość w aplikacji mPay. Pojawiła się wyszukiwarka połączeń

W komunikacie czytamy, że już wkrótce odpowiednia aktualizacja powinna zostać przygotowana także dla systemów iOS. Ceny usług kurierskich w aplikacji mPay zaczynają się od 8 złotych. Nowe rozwiązanie jest dostępne bezpośrednio na pulpicie po zalogowaniu.

mPay nawiązuje współpracę z serwisem Furgonetka.pl

Serwis Furgonetka.pl działa na rynku od 2010 roku i jest integratorem różnych firm kurierskich. Integracja w aplikacji mPay ma pozwolić w szybki sposób zamówić kuriera, czy wygenerować dokumenty przewozowe. Dodatkową korzyścią jest fakt, że nie trzeba udostępniać danych płatniczych w kolejnym miejscu – źródło płatności (karta lub zasilona portmonetka) jest już dodane w aplikacji.

Dokumenty niezbędne do nadania przesyłki (listy przewozowe), wysyłane są na podany adres e-mail klienta. Należy je wydrukować i przekazać kurierowi razem z paczką (lub nadać w wyznaczonym punkcie obsługi klienta). Krzysztof Hejduk, prezes mPay, deklaruje, że już niedługo w aplikacji pojawi się wiele innych funkcji, które do tej pory nie były spotykane na polskim rynku. Brzmi enigmatycznie, acz obiecująco.

Ostatnie miesiące to dość istotna ewolucja aplikacji mPay. Pojawiło się w niej wiele nowych funkcji, jak chociażby możliwość kupowania doładowań do gier, czy też biletów na międzynarodowe podróże (między innymi od Rzymu, Budapesztu i Kijowa). mPay wprowadził także wersję premium, dzięki której znikają reklamy i pojawia się dostęp do dodatkowych ofert.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

w-aplikacji-mpay-mozna-juz-nadac-paczke