Mogą być one opatrzone spersonalizowaną wiadomością i pobrane jako PDF. Funkcja przyspiesza płatności na konto firmowe Revolut Business za pomocą jednej z trzech dostępnych metod – płatności kartą, przelewem lub Apple Pay. Nowa funkcjonalność pozwala też śledzić aktualny stan faktury, od utworzenia do realizacji, przy pomocy automatycznie wysyłanych powiadomień.

Nowa funkcja dostępna dla klientów Revolut

-Klienci firmowi pytali nas o usługę do fakturowania, która oszczędzi im czas, ograniczy prace administracyjno – biurowe i ułatwi prowadzenie biznesu. Cieszę się, że możemy ją dziś udostępnić – powiedział Thibaut Genevrier, szef produktu w Revolut Business Acquiring.

-Chcemy by klienci uzyskiwali więcej korzyści ze swoich kont firmowych. Dzięki Fakturom (Invoices), mogą teraz zarządzać całym procesem w jednym miejscu, od fakturowania, przez akceptację płatności, po uzgodnienie stanu wzajemnych rozliczeń z kontrahentami – dodaje Thibaut Genevrier.

Revolut dla firm powstał w roku 2017. Z usługi korzysta dziś w Europie ponad 500.000 klientów biznesowych. W Polsce z Revolut for Business korzysta ponad 10.000 firm. Ofertę dla biznesu wspiera i rozwija w Krakowie 150 specjalistów, w tym kilkunastu developerów.

Revoult wprowadza wiele udogodnień dla klientów. Ostatnio były to również możliwość wyszukiwania zniżek dzięki Revolut Shopper lub wypłaty bitcoinów do wirtualnych portfeli.