23 października 2018, 10:00:I Love Crypto 2018 - Złote Tarasy, Złota 59,00-120 Warszawa,Polska

Walkę Popka z Pudzianem obejrzysz legalnie w serwisie IPLA

Dzisiaj o 19-tej w krakowskie Tauron Arenie rozpocznie się 37 KSW podczas, którego „walkę” stoczy Mariusz Pudzianowski i Paweł Ryszard Mikołajuw vel Popek. Nie nam oceniać walory sportowe tego wydarzenia. Raczej należy je postrzegać w kategorii ciekawej rozrywki. Wiele osób dzisiaj zastanawia się gdzie obejrzeć zmagania Popka i Pudziana, dlatego śpieszymy z odpowiedzią.

Gdzie obejrzeć? W cyfrowym Polsacie i na aplikacji IPLA

Dostęp do transmisji KSW 37: Circus of Pain (#circus of shame) można zamawiać w Cyfrowym Polsacie oraz w telewizji internetowej IPLA.  Transmisja będzie dostępna w systemie pay-per-view (PPV). Cena dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz użytkowników IPLI wynosi 40 zł.

Czytaj także: Kundi – ubezpieczenia społecznościowe po polsku

W IPLI zobaczysz wszystkie walki gali KSW 37 w jakości HD, czyli Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster, Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr., Borys Mańkowski vs John Maguire, Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek, Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui, Marcin Wójcik vs Marcin Łazarz, Denilson Neves de Oliveira, Robert Radomski vs Dawid Zawada, Roman Szymański vs Sebastian Romanowski.

KSW 37 będzie dostępne na ksw.ipla.tv, w aplikacji dla PC, LG SmartTV (serie 2011-16), Samsung SmartTV (2012-15), Panasonic SmartTV (serie 2014-16), Android, iOS, Windows Phone, Netia Player.

  • KSW 37 będzie dostępne wyłącznie dla użytkowników z POLSKI.
  • Wydarzenie obejrzysz wyłącznie na pierwszym urządzeniu, na którym uruchomisz KSW 37.
  • Wydarzenie przeznaczone dla użytkowników powyżej 16 roku życia.

Uwaga: KSW37 nie obejrzysz w serwisie IPLA jeśli korzystasz z innej przeglądarki niż IE lub Firefox.

A jak obejrzeć?

Po prostu zarejestruj się w seriwsie Ipla, zaloguj (np. przez Facebooka, co zajmuje 10 sekund) a następnie zapłać. Możesz to zrobić przelewem, ew. jednorazową płatność dopisać do rachunku w Cyfrowym Polsacie lub w Plusie (jeśli jesteś abonentem). Po dokonaniu płatności dostaniesz kod i voila!

Jak zapłacić za Popka i Pudziana:)
Zawsze sprawdzajcie, czy na pasku adresu wyświetla się zielona kłódeczka (https://ssl)

Oglądajcie legalnie!

Naturalnie 40 zł to nie jest mało, ale lepiej wydać trochę pieniędzy niż dać się nabrać i tracić czas. Niepotrzebne nerwy to niska cena, w najgorszym wypadku możecie narazić się na różnego typu wirusy komputerowe, które obecnie potrafią nie tylko zablokować możliwość korzystania z komputera, ale przede wszystkim podejrzeć Wasze dane i wykorzystać je do kradzieży pieniędzy z konta w banku. Dlatego, bądźcie czujni.

Czytaj także: Raty – ubezpieczeniowe koło ratunkowe

Czego nie robić?

Po pierwsze nie klikajcie żadnych linków na dziwnych stronach, które nie wzbudzają waszego zaufania. Łatwo je rozpoznać po tym, że są całe naładowane reklamami, a sam tekst – nie zawiera treści tylko frazy celowo pisane pod Google’a po to, byście na nią weszli i być może omyłkowo coś kliknęli.

Przykład: „KSW 37 PPV. Walka Pudzian Popek na żywo. Gdzie oglądać ONLINE STREAM YOUTUBE 03.12.2016 za darmo?”

Naprawdę wierzycie, że ktoś coś robi za darmo, ryzykuje kary, sprawy sądowe, etc., po to by sprawić Wam frajdę? 

Omijacie to z daleka! Na 100% nie obejrzycie tego na Youtube. Naturalnie możecie kombinować ze streamingiem, ale po co?

Dlaczego o tym piszemy?

Bo tradycyjna telewizja kończy się (niektórzy twierdzą, że skończyła się wraz z pojawieniem Studio YaYo). FinTechowe rozwiązania są nierozerwalnie związane z kulturą i rozrywką. Serwisy streamingowe np. HBOGO (ok. 20 zł miesięcznie) lub Netflix (42 zł miesięcznie) zdobywają coraz większą liczbę abonentów.

Czytaj także: SMS-y są z nami już 24 lata

Niebawem artyści będą korzystać ze specjalnym platform umożliwiających komercjalizację widowiska w systemie PPV i tylko od nich będzie zależeć cena, a od klientów czy będą chcieli to obejrzeć. Co więcej – tego typu wydarzenia nie będą musiały być organizowane przez stacje telewizyjne. Po prostu zbierze się trupa, wymyśli coś ekstra i zamiast biegać po producentach w telewizji zrobić program tak jak chce i wyemituje kiedy chce. Wyobraźcie to sobie: Teatr Telewizji w systemie PPV.

Miłego dnia!

/Jan Ryś