25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions

Jak zadbać o skuteczną retencję klientów? Jak wykorzystać do tego rozwiązania płatnicze? Dowiedz się podczas nadchodzącego spotkania z serii Warsaw Ecommerce Tech Sessions, objętego patronatem Fintek.pl. Ruszyły zapisy.

Powiększ

Rusza-WETS
Warsaw Ecommerce Tech Sessions już 21 marca.

Już 21 marca, o godzinie 17.30 w przestrzeni Business Link Astoria odbędzie się trzeci meetup z cyklu WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions. Tym razem tematem spotkania będą skuteczne sposoby na retencję klientów i budowanie lojalności w oparciu o nowoczesne technologie. Będzie mowa m.in. o roli rozwiązań płatniczych w redukcji współczynnika Involuntary Churni maksymalizacji ściągalności należności subskrypcyjnych.

Eksperci reprezentujący wiodące marki z obszaru gospodarki cyfrowej, takie jak Microsoft, Flixbus, Insider, Lavito czy Straal opowiedzą, jakie wskaźniki warto śledzić, w jaki sposób celnie na ich podstawie wnioskować oraz jakie rozwiązania IT mogą być szczególnie pomocne w utrzymywaniu pozyskanych klientów i przekonywaniu ich do rekomendowania oferowanych produktów lub usług innym. Spotkanie zostanie poprowadzone w języku angielskim. Udział jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, warunkiem uczestnictwa jest rejestracja online.

Na scenie wystąpią:

  • Jarosław Sokolnicki, Head of Industry Solutions, Microsoft
  • Michał Leman, Managing Director, Flixbus Polska
  • Przemysław Jurek, Co-founder, Lavito.pl
  • Mehmet Ozer, Strategic Account Manager, Insider
  • Michał Jędraszak, CEO, Straal

Aktualna agenda znajduje się na stronie WETS.

Warsaw Ecommerce Tech Sessions to cykl meetupów organizowanych z myślą o warszawskiej społeczności startupowej, decydentach z globalnych organizacji działających w obszarze handlu online, ekspertach e-commerce i twórcach produktów cyfrowych. Odbywające się co kwartał sesje mają za zadanie stworzyć dla osób zawodowo aktywnych na styku biznesu i technologii przestrzeń do dzielenia się wiedzą, wymiany doświadczeń i efektywnego budowania sieci kontaktów.

Cykl Warsaw Ecommerce Tech Sessions jest wspólną inicjatywą Straal i Business Link. Nadchodzące wydarzenie objęte jest patronatem Fintek.pl.

WETS – Warsaw Ecommerce tech Sessions VOL. 3

“Secrets to customer retention and loyalty. Indicators to track, technologies to use.”

21 marca 2019 r., godz. 17.30

Business Link Astoria (ul. Przeskok 2, Warszawa)

Wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja.