BIG DATA & AI: Think Big Congress

BIG DATA & AI: Think Big Congress jest odpowiedzią na nową rewolucję technologiczną w biznesie. Pozyskiwanie i wykorzystywanie danych w czasie rzeczywistym, komunikowanie się urządzeń różnego typu, machine learning i przede wszystkim zastosowanie sztucznej inteligencji stanowi najważniejsze know how współczesnego biznesu.

Wydarzenie stanowi unikalne, prestiżowe i ugruntowane na rynku spotkanie najważniejszych przedstawicieli każdego sektora biznesu, administracji rządowej i samorządowej, mediów i nauki. Tworzy zarazem unikalną możliwość konfrontowania i wymiany doświadczeń z ekspertami zajmującymi się tą specyficzną i niezwykle rozwojową częścią działalności nie tylko w obszarze Big Data & AI, ale także krajowego i międzynarodowego rynku, praktycznego wykorzystania technologii i rozwiązań.

To strategiczne spotkanie już na stałe wpisało się w biznesowe kalendarze, gromadząc najważniejszych przedstawicieli reprezentujących obszar pomysłu, wiedzy i technologii największych firm krajowych i globalnych wszystkich sektorów biznesu. Jest także doskonałą okazją do nawiązania i zacieśnienia relacji biznesowych dla wszystkich liderów, którzy chcą wyznaczać kierunki rozwoju.

Nie zabraknie tematyki związanej z:

  • rolą analizy danych i sztucznej inteligencji w procesach biznesowych;
  • wykorzystania AI w reklamie;
  • wirtualnym doradcą sprzedaży;
  • budowie rozwiązań big data i AI od podstaw;
  • AI, jako open source.

BigData wydarzenia
Lokalizacja: Hotel Sheraton Warszawa, ul. Prusa 2, 00-493 Warszawa

Termin: 17-18 października 2017, godzina 9.00

Cena:

Cena dla biznesu:
2195 zł + 23% VAT do 21 września 2017 r.
2795 zł + 23 % VAT po 21 września 2017 r.

Cena dla administracji publicznej:
695 zł + 23% VAT do 21 września 2017 r.
995 zł + 23 % VAT po 21 września 2017 r.