19 stycznia 2019, 09:00:Digital Banking & Payments Summit - Hilton Warsaw Hotel, Warszawa

Blockchain Connect 2018

Już 20 stycznia w Warszawie odbędzie się bezprecedensowe w naszym kraju wydarzenie. BLOCKCHAIN CONNECT 2018 w The Heart Warsaw to nie tylko firmowane najsilniejszymi markami spotkanie wokół rewolucjonizującej świat technologii decentralizacji, ale przede przede wszystkim prognoza na nadchodzący rok i następne lata.

blockchain connect

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie wystąpienie Brocka Pierce’a, prezesa m.in. Bitcoin Foundation i Blockchain Capital, jednego z twórców m.in. kryptowaluty EOS. Jego zbudowany na Blockchain majątek wyceniany jest na ponad 20 miliardów dolarów.

Na konferencji wystąpią także Daniel Jeffries, jeden w najbardziej cenionych na świecie dziennikarzy i futurystów zajmujących się kryptowalutami, Joshua Huong reprezentujący vfundusz Exponential., a swoją prezentację przeprowadzi także EY, które obok The Heart Warsaw jest jednym z głównych partnerów wydarzenia. Konferencja zgromadzi wybranych 150 profesjonalistów i liderów technologii Blockchain, funduszy i inwestorów — jej celem jest połączenie najciekawszych blockchain’owych technologii z innowacyjnym biznesem.
Udział w wydarzeniu jest płatny. Ceny rozpoczynają się od 799 złotych.