Partner serwisu Visa dla biznesu

  Blockchain Connect 2018

  Opublikowano: 18 stycznia 2018, 14:02 Aktualizacja: 18 stycznia 2018, 14:02

  Już 20 stycznia w Warszawie odbędzie się bezprecedensowe w naszym kraju wydarzenie. BLOCKCHAIN CONNECT 2018 w The Heart Warsaw to nie tylko firmowane najsilniejszymi markami spotkanie wokół rewolucjonizującej świat technologii decentralizacji, ale przede przede wszystkim prognoza na nadchodzący rok i następne lata.

  blockchain connect

  Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie wystąpienie Brocka Pierce’a, prezesa m.in. Bitcoin Foundation i Blockchain Capital, jednego z twórców m.in. kryptowaluty EOS. Jego zbudowany na Blockchain majątek wyceniany jest na ponad 20 miliardów dolarów.

  Na konferencji wystąpią także Daniel Jeffries, jeden w najbardziej cenionych na świecie dziennikarzy i futurystów zajmujących się kryptowalutami, Joshua Huong reprezentujący vfundusz Exponential., a swoją prezentację przeprowadzi także EY, które obok The Heart Warsaw jest jednym z głównych partnerów wydarzenia. Konferencja zgromadzi wybranych 150 profesjonalistów i liderów technologii Blockchain, funduszy i inwestorów — jej celem jest połączenie najciekawszych blockchain’owych technologii z innowacyjnym biznesem.
  Udział w wydarzeniu jest płatny. Ceny rozpoczynają się od 799 złotych.

  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  blockchain-connect-2018