Partner serwisu Visa dla biznesu

  Bootcamp Full-Stack

  Opublikowano: 26 lutego 2018, 12:41 Aktualizacja: 26 lutego 2018, 12:41

  Bootcamp Full-Stack już 3 marca wystartuje we Wrocławiu. Pozwoli nie tylko zgłębić tajniki tworzenia serwisów internetowych pod kątem interfejsu, ale też ich wewnętrznej mechaniki. Zajęcia będą odbywać się w trybie weekendowym. Na czym polega ten zawód, jakie daje możliwości i jak zostać Full-Stack Java Developerem?

  Bootcamp Full-Stack

  Zamiast fragmentarycznej wiedzy – budowanie umiejętności i gwarancja zrozumienia całego ekosystemu IT. Bootcamp Full-Stack jest skierowany do wszystkich, którzy w krótkim czasie chcą zdobyć kompetencje odpowiadające oczekiwaniom pracodawców. Zapotrzebowanie na Full-Stack Developerów jest ogromne i systematycznie rośnie, a proponowane przez Kodołamacz szkolenie zostało przygotowane w taki sposób, aby maksymalnie odpowiadać realiom na rynku pracy i – przede wszystkim – oczekiwaniom przyszłych pracodawców.

  Stwórz własny sklep internetowy!

  Przykładową aplikacja realizowaną jako projekt końcowy bootcampu Full-Stack jest sklep internetowy. Każdy uczestnik wykonuje własną aplikację na dowolny, dostosowany przez siebie temat. Realizowana w oparciu o poznane w trakcie szkolenia technologie aplikacja udostępniona zostanie w postaci usług REST zbudowanych z użyciem Spring framework. Interfejs użytkownika powstanie w technologii Angular. Dane dotyczące użytkowników, produktów, zamówień będą utrwalana w relacyjnej bazie Postgres, a aplikacja będzie z nich korzystać wykorzystując specyfikację JPA i framework Hibernate. Całość zostanie zabezpieczona z użyciem Spring Security.

  Weekendowy bootcamp Full-Stack we Wrocławiu rozpocznie się 3 marca i potrwa 16 tygodni. Bootcamp Full-stack obejmuje zarówno programowanie interfejsu użytkownika jak i tworzenie logiki biznesowej. Zwraca również uwagę na dostęp do danych w oparciu o język Java oraz dedykowane mu frameworki i narzędzia.

  Cena biletu wynosi 9 600zł.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  bootcamp-full-stack