28 listopada 2018, 09:00:Impact fintech'18 - Łódź

Central European Digital Payments – Warsaw 2017

Konferencja znana od dziesięciu lat pod nazwą Central European Electronic Card przechodzi w tym roku kolejną (od 2001 r.) transformację. Zmiana nazwy Konferencji z Central European Electronic Card na Central European Digital Payments to świadectwo zmian szybko zachodzących w otaczającym nas świecie płatności – rzeczywistości coraz bardziej zdigitalizowanej, w której np. to płatności mobilne a nie karty płatnicze, nawet te z mikroprocesorami, są dziś nośnikami postępu i symbolami rewolucji FinTech.

Konferencja Karta, CEEC, a od tego roku CEDP, to od szesnastu lat jedno z najważniejszych w naszym kraju corocznych spotkań szeroko rozumianej branży nowoczesnych płatności z Polski i Europy Centralnej.

To niezmiennie wysoki poziom merytoryczny przedstawianych prezentacji, bardzo duża dawka wiedzy specjalistycznej prezentowanej przez najwybitniejszych specjalistów, praktyków, naukowców itp. z kraju zagranicy. To także jedyna w swoim rodzaju okazja do bezpośrednich spotkań i dyskusji w kuluarach i podczas Polskiej Gali Digital Payments (wcześniej Polskiej Kartowej Gali) towarzyszącej konferencji.

Nawiązując do ubiegłorocznego hasła przewodniego konferencji: KLIENT W CENTRUM UWAGI, w tym roku motyw przewodni Konferencji Central European Digital Payments to PŁATNOŚCI DLA KLIENTÓW WYGODNE JAK NIGDY. I to KLIENT jest najważniejszym ogniwem łączącym ostatnie edycje konferencji.

Główne tematy poszczególnych sesji tegorocznego CEDP zostały zebrane w sześć istotnych  haseł-drogowskazów:  COMMERCE  – MOBILITY – FINTECH – REGTECH – IDENTITY – SECURITY.

Merytoryczny i frekwencyjny sukces Konferencji nie byłby możliwy bez partnerów i patronów, od lat aktywnie współtworzących jej program: Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu- współorganizatora Konferencji od 3 lat, Związku Banków Polskich i Rady Wydawców Kart Bankowych, Ministerstwa Gospodarki /Ministerstwa Rozwoju, Narodowego Banku Polskiego, Komisji Nadzoru Finansowego, Krajowej Izby Gospodarczej, Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Izby Gospodarki Elektronicznej, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

PLATYNOWYM SPONSOREM od pierwszej edycji Konferencji pozostaje  Visa.

Już podczas ubiegłorocznej Konferencji zapoczątkowaliśmy akcję FINTECH dla MŁODYCH, którą kontynuujemy również w tym roku. Do udziału w tegorocznej Konferencji i specjalnych dedykowanych młodzieży sesjach, ponownie zaprosimy reprezentację młodej generacji użytkowników  nowoczesnych płatności: studentów uczelni ekonomicznych i młodych ludzi związanych z technologiami IT.

CEDP_logo

Planowane główne tematy Konferencji:

 • Płatności wygodne jak nigdy – przyszłość płatności kształtują ich użytkownicy
 • Program Paperless/Cashless w Polsce
 • Współpraca nauka-biznes a rozwój technologii płatności
 • Inteligentne płatności mobilne
 • Wyzwania omnichannel
 • Rozwój obrotu bezgotówkowego i społeczeństw bezgotówkowych
 • Big Data – szanse i zagrożenia
 • FinTech napędza rozwój nowoczesnych metod płatności
 • Sztuczna inteligencja w zastosowaniach płatniczych
 • Cyfrowe pieniądze cyfrowego świata
 • Bezpieczeństwo płatności i zwalczanie oszustw
 • Elektroniczna tożsamość , usługi zaufania, autentykacja i identyfikacja a nowoczesne metody płatności
 • RegTech – polskie i europejskie regulacje prawne a rozwój nowoczesnych metod płatności
 • Edukacja użytkowników systemów płatności
 • Nowoczesne płatności w rozwiązaniach  Smart City oraz IoT
 • Social-media a nowy kontekst funkcjonowania systemów płatności

oraz inne aktualne tematy zaproponowane przez firmy.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w  Konferencji Central European Digital Payments .

Lokalizacja i termin: 12-13 grudnia, Hotel Novotel Warszawa Centrum

Kontakt:

Sławomir Cieśliński , Medien Service

GSM: +48 502 111 153; e-mail: cieslinski@medienservice.com.pl ; medserv@interia.pl

Kama Milewska, Agencja Promocji Inicjatyw Gospodarczych

GSM: +48 507 199 793; e-mail: kama.milewska@apig.pl