Partner serwisu Visa dla biznesu

  Connected Future: Artificial Intelligence & Internet of Things

  Opublikowano: 2 czerwca 2017, 15:57 Aktualizacja: 2 czerwca 2017, 16:01

  Wśród prelegentów StartSmart „Connected Future: Internet of Things & Artificial Intelligence znaleźli się m.in. Luke Dormeh – dziennikarz specjalizujący się w tematyce sztucznej inteligencji i autor książki „Thinking Machines”.

  Konferencja StartSmart „Connected Future: Internet of Things & Artificial Intelligence”, która odbędzie się 5 czerwca w Centrum Nauki Kopernik, to głos z Polski w ogólnoświatowej dyskusji na temat rozwiązań, które już dziś sprawiają, że ludziom żyje się wygodniej i bezpieczniej.

  Organizatorem wydarzenia jest MIT Enterprise Forum Poland, jeden z największych w kraju programów wspierających rozwój innowacyjnych startupów technologicznych. W konferencji wezmąudział m.in. przedstawiciele najwyższej kadry kierowniczej wiodących polskich i międzynarodowych firm, reprezentanci środowiska naukowego i ekosystemu startupowego, inwestorzy zainteresowani efektywną współpracą z młodymi  przedsiębiorstwami, które rozwijają unikalne technologie, a także przedstawiciele rządu i administracji państwowej. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju.

  Lokalizacja: Centrum Nauki Kopernik

  Start: 9:00

  Termin: 5 czerwca

  Cena: 300 zł


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  connected-future-artificial-intelligence-internet-of-things