26 marca 2019, 17:45:FinTech Nights #2 - Olivia Sky Club, Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk

Connected Future: Artificial Intelligence & Internet of Things

Wśród prelegentów StartSmart „Connected Future: Internet of Things & Artificial Intelligence znaleźli się m.in. Luke Dormeh – dziennikarz specjalizujący się w tematyce sztucznej inteligencji i autor książki „Thinking Machines”.

Konferencja StartSmart „Connected Future: Internet of Things & Artificial Intelligence”, która odbędzie się 5 czerwca w Centrum Nauki Kopernik, to głos z Polski w ogólnoświatowej dyskusji na temat rozwiązań, które już dziś sprawiają, że ludziom żyje się wygodniej i bezpieczniej.

Organizatorem wydarzenia jest MIT Enterprise Forum Poland, jeden z największych w kraju programów wspierających rozwój innowacyjnych startupów technologicznych. W konferencji wezmąudział m.in. przedstawiciele najwyższej kadry kierowniczej wiodących polskich i międzynarodowych firm, reprezentanci środowiska naukowego i ekosystemu startupowego, inwestorzy zainteresowani efektywną współpracą z młodymi  przedsiębiorstwami, które rozwijają unikalne technologie, a także przedstawiciele rządu i administracji państwowej. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju.

Lokalizacja: Centrum Nauki Kopernik

Start: 9:00

Termin: 5 czerwca

Cena: 300 zł