Partner serwisu Visa dla biznesu

  Data Science

  Opublikowano: 23 stycznia 2018, 09:55 Aktualizacja: 23 stycznia 2018, 09:56

  W branży finansowej „badacz danych” analizuje dane o transakcjach bankowych i wspomaga podejmowanie decyzji kredytowych, np. wykrywanie nadużyć (fraud detection) umożliwia zidentyfikowanie najbardziej podejrzanych operacji i przekazanie ich do dalszej analizy. W marketingu analizuje zachowania użytkowników na stronach internetowych, np. sklepów online.

  Data science

  Wymagania wobec kandydatów

  • umiejętność programowania w przynajmniej jednym języku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

  Przed kursem

  Przed rozpoczęciem zajęć uczestnicy otrzymają materiały wstępne do przerobienia samodzielnie w domu, co umożliwi szybkie przejście od teorii do cześci warsztatowej bootcampu już od pierwszego dnia.

  Po zakończeniu bootcampu

  Uczestnik będzie posiadał ugruntowaną wiedzę dotyczącą statystycznej analizy danych i uczenia maszynowego (również deep learning), popartą realnymi projektami zrealizowanymi w trakcie zajęć. Poza wieloma projektami ćwiczebnymi, każdy z uczestników zrealizuje projekt finalny, pokazujący syntezę umiejętności zdobytych na kursie i który stanowić będzie główną składową jego profilu zawodowego, prezentowanego pracodawcom po zakończeniu nauki.

  Program bootcampu

  • SQL
  • przetwarzanie, analiza i wizualizacja danych: moduły pandas i matplotlib
  • statystyka opisowa
  • podstawy sztucznych sieci neuronowych, sieci wielowarstwowe
  • Apache Spark i Big Data

  Przekonaj się, czy kodowanie to droga dla Ciebie! Wypełnij formularz aplikacyjny, zapoznaj się z przesłanymi materiałami i wykonaj zadania, które pozwolą nam sprawdzić Twoje predyspozycje w danej dziedzinie. Ostateczną decyzję podejmiemy po krótkiej rozmowie z naszym specjalistą.

  Cena wydarzenia to 9 600 PLN.

   


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  data-science