25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Design Thinking Fest

Design Thinking Fest to cykliczne wydarzenie warsztatowe organizowane przez Design Thinking Institute. W miastach w całej Polsce odbywają się warsztaty prowadzone przez doświadczonych praktyków/praktyczki, którzy dzielą się wiedzą, pomysłami na efektywne procesy i pracę oraz spotkania sieciujące.

Powiększ

design_thinking_fest_logo
Design Thinking Fest.

Większość prowadzących to Absolwenci Kursów Moderatora Design Thinking organizowanych przez Design Thinking Institute.

Każda edycja Design Thinking Fest jest inna i wyjątkowa. Podczas 3. edycji Design Thinking Fest w Warszawie – 15.02.2019 zajmiemy się prototypowaniem, sprawdzimy narzędzia design thinking oraz zastosowania metody w różnych obszarach. 4. edycja Design Thinking Fest we Wrocławiu – 15.03.2019 to będzie edycja wokół procesu. Będziemy ćwiczyć, poznawać narzędzia, które umożliwiają przeprowadzenie efektywnego procesu. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia.

O Design Thinking Institute

Design Thinking Institute wspiera pracę moderatorów i moderatorek design thinking. Tworzymy kursy, warsztaty, wydarzenia, publikacje. Zachęcamy do poszukiwania i projektowania własnych narzędzi bazując na idei współtworzenia, interdyscyplinarności i ciągłego pytania „Po co?”.

Wspieramy uczestników naszych kursów w prowadzeniu procesów strategicznych wewnątrz ich organizacji.  pomagamy wprowadzać ideę projektowania rozwiązań do ich firm.