Partner serwisu Visa dla biznesu

  Eastern Europe Tech Tour 2018

  Opublikowano: 16 kwietnia 2018, 12:01 Aktualizacja: 16 kwietnia 2018, 12:01

  Możliwość poznania 80 międzynarodowych i lokalnych inwestorów, indywidualne sesje oraz szereg imprez networkingowych. To wszystko czeka na startupy, które zgłoszą swój udział w Eastern Europe Tech Tour 2018.

  Eastern Europe Tech Tour 2018

  Celem wydarzenia, które odbędzie się 11–12 czerwca w Warszawie i 12-13 czerwca w Sofii, będzie znalezienie biznesowego jednorożca oraz wyłonienie najbardziej obiecujących technologicznych startupów w Europie Środkowo – Wschodniej. To pierwsza edycja wydarzenia EETT, w trakcie którego innowatorzy z branży technologicznej będą mieli bezpośrednią możliwość zaprezentowania swoich pomysłów inwestorom.

  Jak przebiega rekrutacja?

  Do EETT 2018 zakwalifikuje się 30 spośród najbardziej obiecujących firm zajmujących się nowymi technologiami – 15 z Europy Środkowej, w tym z Polski, Białorusi, Czech, Węgier, Słowacji i Ukrainy, oraz 15 z Europy Południowo-Wschodniej: Bułgarii, Albanii, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Grecji, Rumunii, Serbii, Słowenii, Macedonii, Mołdawii i Czarnogóry.

  Wybrane przedsiębiorstwa zaprezentują się przed 40 międzynarodowymi inwestorami, finansującymi pomysły w Europie Wschodniej oraz 40 inwestorami lokalnymi, którzy aktywnie wspierają przedsiębiorców w tym regionie. Co więcej, innowatorzy będą mieli okazję uczestniczyć w interaktywnych sesjach, networkingu i wydarzeniach specjalnych wraz z inwestorami VC.

  Rejestracja dla startupów jest darmowa i potrwa do 20 kwietnia. Misją EETT jest stworzenie wyjątkowej platformy biznesowej, która ukazuje drogę, jaką przebywa innowacyjny projekt, zaczynając od wstępnego pomysłu, na pozyskaniu kapitału kończąc.

  EETT 2018 poprowadzą:

  • Alexander Galitsky, EETT President, co-founder i managing partner w Almaz Capital;
  • Marcin Hejka, Przewodniczący komitetu selekcyjnego na Europę Środkowo-Wschodnią oraz co-founder i funding partner w OTBVentures;
  • Evgeny Angelov, Przewodniczący komitetu selekcyjnego na Europę Południowo-Wschodnią, przewodniczący BVCA i Partner w PostScriptum Ventures.

  Dostęp do wszystkich wydarzeń podczas EETT zapewnią odpowiednie wejściówki. Cena biletów wynosi 800 euro (jedno miasta do wyboru) lub 1600 euro (oba miasta).


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  eastern-europe-tech-tour-2018