Partner serwisu Visa dla biznesu

  Fintech Brunch#2

  Opublikowano: 17 października 2017, 12:36 Aktualizacja: 17 października 2017, 12:37

  Fintech Brunch#2 to już drugie spotkanie organizowane przez portal Fintek.pl. Tym razem zapraszamy do Klubokawiarni Miłość w centrum Warszawy. Tematem przewodnim będą wizje inwestycji, których celem ma być stworzenie z Polski zagłębia technologiczno-finansowego na wzór kalifornijskiej „Doliny Krzemowej”.

  Ponadto porozmawiamy m.in. o kredytach pozabankowych online, cyberbezpieczeństwie przy wsparciu sztucznej inteligencji, zastosowaniu blockchain w kontekście AML i na wiele innych tematów. Dodatkowo zaprezentujemy listę interesujących światowych fintechów.

  Trudne tematy nie muszą oznaczać, że rozmowy też muszą być trudne. Na Fintech Brunch szczególną uwagę przykładamy do otwartych form prezentacji i paneli. Im więcej pytań, tym więcej odpowiedzi.

  Co jest nam potrzebne? Jakie stoją przed nami wyzwania? Czy dzisiaj możliwe jest stworzenie globalnego przedsiębiorstwa bez pomocy państwa? Czy da się tanio prowadzić dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo? Ile potrzeba kapitału na to, by zaistnieć na rynku fintech? Czy PSD2 będzie rewolucją? Czy kryptowaluty i blockchain to przyszłość fintechów? Jak zmiany w podatku dochodowym odbiją się na branży fintech? Kto śni o elektrycznych samochodach? Jak wykorzystać mDokumenty w biznesie? Czy policja jest gotowa do walki z cyberprzestępcami?

  „Fintech to nowy rock ‚n’ roll . To hasło idealnie oddaje charakter branży – jest dynamiczna, przebojowa i zmienia sposób myślenia o finansach, tak jak rock ‚n’ roll zmienił sposób myślenia o muzyce.”

  Liczba miejsc ograniczona – zainteresowane osoby proszone o kontakt: [email protected]


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  fintech-brunch2