Partner serwisu Visa dla biznesu

  Fintech Brunch#3

  Opublikowano: 21 października 2019, 19:44 Aktualizacja: 22 października 2019, 11:16

  Jak zdobyć 700 tysięcy klientów w dwa lata? Jak rozpocząć dostarczanie usług PSD2 w 6 miesięcy? Co może się wydarzyć na drodze fintechu, gdy pojawi się regulacja? Co dalej z płatnościami online? Jakich danych fintech nie zdobędzie sam, nawet za 100 lat? To tylko przykładowe tematy prelekcji, które zostaną wygłoszone podczas Fintech Brunch#3 już 7 listopada w Warszawie.

  Fintech Brunch #3 - o najważniejszych trendach na rynku FinTech

  Fintech Brunch #3 odbędzie się w Klubokawiarni Miłość, przy ulicy Kredytowej 9 w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie się 7 listopada o godzinie 11.00.

  Fintech Brunch to konferencje praktyczne, w związku z czym stawiamy na prezentację gotowych rozwiązań i case’ów, które mogą ułatwić firmom z branży kooperację w tym elastycznym środowisku.

  prelegenci-linked-2 Fintech Brunch

  Fintech Brunch #3 – nie bój się zadawać pytań!

  W programie 3. edycji Fintech Brunch znajdziemy prelekcje ekspertów m.in. z Revolut, Twisto, Nest Bank, Vivus, Provema, CRIF, Nethone, Kontomatik, Przelewy24 oraz kancelarii DLK Legal.

  Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt: [email protected] Więcej informacji znajdziesz tutaj.

   


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  fintech-brunch3