26 marca 2019, 17:45:FinTech Nights #2 - Olivia Sky Club, Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk

Fintech Dragons Day 2017

29 czerwca będzie miała miejsce konferencja, która powinna stać się obowiązkowym miejscem dla wszystkich startupów fintechowych w Polsce. W Warszawie pojawią się prezentacje ekspertów dotyczących sztucznej inteligencji i PSD2 oraz konkurs dla fintechowych startupów. Nad wszystkim swój patronat objął Fintek.pl.

Fintech Trends organizuje całodzienną konferencję złożoną z eksperckich prezentacji, debaty dotyczącej przyszłości finansów, konkursu dla fintechowych startupów oraz szkolenia, uczącego jak przygotować prezentacje i szukać inwestora.

Jako prelegencie wystąpią między innymi Rudradeb Mitra, przedsiębiorca z dyplomem matematyki z Cambridge, który pokaże studium przypadku w obszarze analityki predykcyjnej. Mariusz Ożga, z ekspercką wiedzą w dziedzinie strategii bankowych opowie o obszarach współpracy między firmami fintech i instytucjami finansowymi po wejściu PSD2. Kacper Wikieł, założyciel Getline.io opowie o procesie Initial Coin Offering (ICO) w obszarze kryptowalut. Bardzo ciekawa wydaje się debata, podczas której eksperci m.in. Anna Maj z PayTech Consulting i Michał Miszułowicz z BNP Paribas, wypowiedzą się na temat przyszłości świata finansów, gdzie swoją rolę zaczyna odgrywać Facebook czy Amazon. Debatę prowadzić będzie Łukasz Piechowiak z Fintek.pl.

Następnie odbędzie się konkurs na najbardziej perspektywistyczne startupy fintech. Czwórka „Dragonów” to Marzena Bielecka z Experior Venture Fund, Piotr Smoleń z Data Ventures, Michael Mellinghoff z Techfluence i Fintech Forum oraz Adam Jerusalimcew z HardGamma Ventures.

Fintech Trends zaprasza wszystkich zaiteresowanych. Bilet kosztuje jedynie 9 EUR, a w cenie jest pizza i przekąski. Więcej informacji i zapisy na stronie: http://fintechtrends.co/fintech-dragons-day/.

Fintech Dragons Day 2017

Lokalizacja: Centrum Kreatywności Targowa, Targowa 56, 03-733 Warszawa

Termin: 29.06.2017, 9.20

Cena: 9 euro