19 stycznia 2019, 09:00:Digital Banking & Payments Summit - Hilton Warsaw Hotel, Warszawa

Forum Leasingu 2018

Forum Leasingu 2018 będzie wydarzeniem zarówno merytorycznym jak i innowacyjnym. Organizatorzy kładą nacisk na ecosystem, dlatego też dla uczestników Forum Leasingu udostępniają dedykowaną aplikację na komputery i smartfony, umożliwiającą aktywne śledzenie całości wydarzenia.

Forum Leasingu 2018 to goście specjalni, dziennikarze i partnerzy wydarzenia. Zaproszeni goście specjalni to eksperci m.in. z Polski, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii i Turcji.

W jednym miejscu spotkają się:

  • przedstawiciele przedsiębiorstw (leasingobiorcy)
  • leasingodawcy
  • firmy FinTech dostarczające kompleksowe rozwiązania dla leasingu
  • firmy oferujące carsharing oraz wynajem długoterminowy
  • firmy ubezpieczeniowe
  • instytucje wspierające weryfikację kontrahentów oraz zabezpieczeń

Edycja 2018 nie będzie pokazywać statystyk dotyczących przeszłości branży leasingowej dostępnych na stronach internetowych. Wydarzenie odkryje plany na przyszłość. Przedstawione zostaną nowości produktowe oraz możliwości skorzystania z dofinansowania w Unii Europejskiej.

Głównym celem spotkania jest prezentacja aktualnych trendów branży leasingu w Polsce, przedstawienie nowych technologii wspierających procesy operacyjne oraz pokazanie dalszych perspektyw rozwoju. Uczestnictwo w Forum umożliwi wymianę doświadczeń i poglądów, promocję oferowanych rozwiązań oraz nawiązanie nowych relacji biznesowych.

Konferencja potrwa dwa dni i będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce. Organizatorzy zapewniają, że tematów nie zabraknie.

Program konferencji można sprawdzić tutaj.

Strona wydarzenia tutaj