Partner serwisu Visa dla biznesu

  Forum Zarządzania Internetem 2017

  Opublikowano: 9 sierpnia 2017, 14:56 Aktualizacja: 9 sierpnia 2017, 14:56

  Tegoroczne Forum to niepowtarzalna okazja, by w otwartej atmosferze porozmawiać o najważniejszych zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem Internetu, a także kontynuować dyskusje zapoczątkowane w latach ubiegłych. W tym roku szczególnie ważnymi tematami będą te związane z cyfrową gospodarka oraz nowymi przełomowymi technologiami powiązanymi ze światem big data. Zmierzymy się również z problemami mowy nienawiści w Internecie,[…]

  Tegoroczne Forum to niepowtarzalna okazja, by w otwartej atmosferze porozmawiać o najważniejszych zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem Internetu, a także kontynuować dyskusje zapoczątkowane w latach ubiegłych. W tym roku szczególnie ważnymi tematami będą te związane z cyfrową gospodarka oraz nowymi przełomowymi technologiami powiązanymi ze światem big data. Zmierzymy się również z problemami mowy nienawiści w Internecie, fałszywymi newsami oraz odpowiedzialnością pośredników za treści zamieszczane w sieci.

  Zapraszamy również Ciebie do uczestnictw w konferencji 21 listopada w Centrum Nauki Kopernik (Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie 20).

  Po raz pierwszy Forum współorganizowane jest przez interesariuszy z regionu środkowoeuropejskiego. Zgromadzimy w jednym miejscu ekspertów nie tylko z Polski, ale także Czech i Węgier: przedstawicieli administracji publicznej, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz nauki.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania Internetem do Centrum Nauki Kopernik.

  Zarezerwujcie miejsce w kalendarzu – wstęp całkowicie wolny, ale wiedza, którą można uzyskać – bezcenna!

  Lokalizacja: Centrum Nauki Kopernik, Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa

  Termin: 21 listopada

  Cena: darmowe


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  forum-zarzadzania-internetem-2017