Partner serwisu Visa dla biznesu

  II InsurTech Digital Congress

  Opublikowano: 6 listopada 2017, 14:45 Aktualizacja: 6 listopada 2017, 14:45

  W dniach 23-24 listopada 2017 r. w Hotelu Westin w Warszawie, odbędzie się kolejna edycja InsurTech Digital Congress, stanowiąca elitarne spotkanie kluczowych uczestników branży insurtech, prowadzące do dyskusji i prezentacji case study analizujących trendy i kierunki rozwoju sektora ubezpieczeń.

  Podczas dwóch dni poddany zostanie analizie polski rynek insurtech i jego wizerunek na tle rynków zachodnich, prelegenci poruszą kwestie związane z Usage-Based Insurance, dyrektywą PSD2, digitalizacją procesów, analizą danych, AI, blockchain oraz modelami współpracy między firmami hightech oraz start-upami.

  Czytaj także: E-podpis za 24 mln zł. Autenti pozyskuje inwestorów

  Nad merytoryczną stroną konferencji czuwa Rada Programowa, w skład której wchodzą m.in.:
  • Krystian Zajac, CTO & Co-Funder, Neos
  • Tobias Sonndorfer, CFA, Client Executive at Munich Re (Group)
  • Rafał Mosionek, Zastępca Prezesa Zarządu, Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group; Członek Zarządu, Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group
  • Adam Rozwadowski, Prezes Zarządu, EnelMed
  • Agnieszka Wrońska, Prezes Zarządu, Link4

  InsurTech Digital Congress odbywa się symultanicznie z trzecią edycją FinTech Digital Congress, poświęconą wdrażaniu nowoczesnych technologii do sektora finansowego.

  Zachęcamy do zapoznania się z foto i wideorelacją z I InsurTech Digital Congress, który w maju odbył się jako jedna z 3 ścieżek FutureTech Congress. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie: insurtechcongress.pl oraz Facebooku i Twitterze. Organizatorem wydarzenia jest MMC Polska.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  ii-insurtech-digital-congress