23 października 2018, 10:00:I Love Crypto 2018 - Złote Tarasy, Złota 59,00-120 Warszawa,Polska

Imagine Hack Warszawa

Imagine Hack Warszawa to 24 godzinny konkurs programistyczny dla studentów organizowany jednocześnie w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi.

imagine cup

Pod opieką naszych mentorów w ciągu 24 godzin zespoły będą pracować nad projektem z wybranego obszaru tematycznego. W każdym z miast zostanie wyłoniony zespół zwycięzki, który dostanie atrakcyjne nagrody oraz zostanie zakwalifikowany do półfinału konkursu Imagine Cup, gdzie będzie mógł powalczyć o nagrodę w wysokości 100,000 dolarów.

Projekty stworzone w ramach konkursu powynny wykorzystywać co najmniej jedną z usług Microsoft Azure ora adresować jeden z trzech obszarów tematycznych:

  • Artifitial Intelligence – projekty, m.in. wykorzystujące technologie rozpoznawanie twarzy, przetwarzanie obrazów, przetwarzanie języka, tworzenie wirtualnych asystentów oraz robotów.
  • Big Data – projekty, wykorzystujące, analizujące i przetwarzające wielkie zbiory danych
  • Mixed Reality – projekty łączące w sobie rzeczywisty obraz z wykreowanym komputerowo.

Wyróżnienie dostanie również projekt, który zaadresuje obszar Smart City – projekt, który ma na celu podnieść jakość życia, okazać wpływ na rozwój miasta i gospodarki lokalnej.

Uczestnikiem hackathonu może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 16 rok życia oraz posiada status ucznia lub studenta. Do udziału zapraszamy zespoły oraz pojedyncze osoby, które na miejscu uformują drużyny lub dołączą do istniejących. Drużyny biorące udział w hackathonie mogą mieć od 1 do 3 uczestników.

Udział w hackathonie jest całkowicie bezpłatny. Uczestnikom zapewniamy posiłki oraz napoje. Zapisy do udziału w hackathonie potrwają do 15.12.2017 lub do wyczerpania limitu miejsc.