Partner serwisu Visa dla biznesu

  Impact Fintech’17

  Opublikowano: 28 listopada 2017, 18:01 Aktualizacja: 28 listopada 2017, 18:01

  Już w dniach 6-7 grudnia bieżącego roku w Katowicach odbędzie się wyjątkowy kongres Impact fintech’17. Podczas wydarzenia wystąpi 150 speakerów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i przedstawią ciekawe case studies. Program Impact fintech’17 pokaże jasną wizję przyszłości finansów i przygotuje na wyzwania jakie czekają na polu działalności w branży fintech.

  Wymiana innowacyjnych rozwiązań, networking, dedykowane sesje spotkań z innowatorami i prezentacja najlepszych startupów z regionu CEE – to atrakcje, które czekają na gości w Katowicach. Redakcja Fintek.pl jest patronem wydarzenia.

  Podczas dwóch dni kongresu poruszone zostaną najbardziej aktualne problemy, z jakimi mierzy się branża fintech. Wzięcie udziału w Impact fintech’17 pozwoli odnieść swoje działania w stosunku do konkurencji i sprawdzić jak społeczność Fintech może w łatwy sposób tworzyć szybsze, bardziej wydajne i bardziej bezpieczne usługi finansowe.

  Wśród speakerów przedstawiciele rządu i instytucji publicznych (nie tylko z Polski), prezesi największych przedsiębiorstw finansowych oraz przedstawiciele startupów z Polski i ze świata. Poznaj speakerów.

  Impact fintech’17 w liczbach:

  • 2 dni
  • 3 sceny
  • 10 ścieżek
  • 9 wydarzeń towarzyszących (side activities)
  • 1000+  uczestników
  • 150+ speakerów
  • 100+ partnerów

  Wejściówki dla środowisk naukowych, NGO, administracji publicznej i startup-ów są bezpłatne. Ceny regularne zaczynają się od 1490 zł netto.

  REJESTRACJA na Impact w Katowicach.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  impact-fintech17