Partner serwisu Visa dla biznesu

  Internet Beta

  Opublikowano: 14 września 2017, 14:14 Aktualizacja: 14 września 2017, 14:14

  Konferencja InternetBeta to w opinii większości uczestników dotychczasowych edycji, najlepsza impreza tego typu w Polsce.

  Co roku na wydarzeniu obecni są przedstawiciele najważniejszych agencji reklamowych,digitalowych, inwestorzy, startupowcy, rozwijający innowacyjne projekty, managerowie i właściciele zarządzający największymi serwisami i sklepami internetowymi, osoby odpowiedzialne za marketing i innowacje pracujący dla największych marek oraz tych niszowych, socjolodzy, psycholodzy, przedstawiciele samorządów i organizacji pozarządowych.

  Internet Beta to minimum 50 inspirujących prezentacji. Nigdy nie ma narzuconego tematu przewodniego kolejnych edycji Bety. Z licznych zgłoszeń wybierane są te, które zainspirują uczestników i pokażą różnorodność wykorzystania nowych technologii. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i wyjedzie z głową pełną nowych pomysłów i rozwiązań. Różnorodność i wszechstronność to jedne z określeń, które idealnie pasują do charakteru tej konferencji. Wśród prelegentów co roku są najważniejsze osoby związane z internetem w Polsce, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.

  Co roku przygotowywane są też liczne atrakcje, sprzyjające integracji uczestników, zapewniając niezapomniany klimat i atmosferę. Tańce z ogniami, turniej w żywe piłkarzyki, sumo, rodeo, imprezy taneczne, park linowy to tylko niektóre z nich. Niektórzy twierdzą, że Beta to również mały festiwal muzyczny, bo w czasie dotychczasowych edycji występowali na scenie m.in. Novika, Skubas, Kamp, Fair Weather Friends, Future Folk czy Rysy.

  Termin: 13-15 września 2017

  Lokalizacja: Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ Kielnarowa 386A, 36-020 Tyczyn, k. Rzeszowa


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  internet-beta