Partner serwisu Visa dla biznesu

  Konferencja ekspercka Marketing Progress

  Opublikowano: 3 października 2016, 12:11 Aktualizacja: 7 października 2016, 11:35

  2 dni inspirujących prelekcji, 280 uczestników, ponad 20 prelegentów, 6 warsztatów,
  ponad 20 godzin wystąpień, networking, brak prezentacji sponsorskich.

  fintek
  Fintek.pl jest patronem Konferencji eksperckiej Marketing Progress

   

  Podczas dwudniowego spotkania poznasz nie tylko rozwiązania, które da się przełożyć na marketingowy sukces obsługiwanej przez Ciebie firmy, ale otrzymasz szereg inspiracji, dzięki którym lepiej przygotujesz się na zmiany zachodzące w marketingu. Zgromadzeni specjaliści pokażą Ci jak skutecznie odpowiadać na konkretne oczekiwania i potrzeby klienta tu i teraz, i docierać do nich za pomocą spersonalizowanych komunikatów, w odpowiednim czasie. Zwrócą Twoją uwagę na aspekty budowania trwałych relacji z klientami i wskażą Ci sposoby na tworzenie zaangażowanego dialogu z klientem. Omówią także aktualne trendy w marketingu: wideo, mobile, content marketing, social listening, programmatic, customer experience, sharing economy – to tylko część z zagadnień poruszanych na konferencji, definiujących proaktywne podejście do marketingu, na temat których wysłuchasz wartościowych prelekcji.

  Równolegle do prelekcji odbywać się będą warsztaty, które dadzą Ci szansę zdobycia praktycznych umiejętności, do wykorzystania w codziennej pracy. A do wyboru masz szkolenia z growth hackingu, influencers marketingu, design thinkingu, content marketingu, social media czy design thinkingu.

  Dołączysz do ekskluzywnego grona specjalistów, którzy jako pierwsi poznają wyniki badania dotyczącego komunikacji marketingowej, rozwoju polskich marketerów, znajomości narzędzi itd. – zarówno w ujęciu małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych organizacji. Prezentacja wyników badania otworzy pierwszy dzień konferencji. Otrzymasz więc dostęp do danych, które wzbogacą Twoją wiedzę i pozwolą Ci usprawnić działania w obszarach związanych z marketingiem.

  Na sali Kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu prelekcje wygłoszą między innymi: Jacek Kotarbiński, Natalia Hatalska, popularny twórca internetowy ReZigiusz, Tomasz Sulewski (3M), Magdalena Cedro-Czubaj (Oknoplast), Kacper Winiarczyk (UBER) oraz wielu innych specjalistów w swoich dziedzinach.

  Wydarzenie poprowadzi Paweł Gołębski, dziennikarz radiowy i telewizyjny, który zadba nie tylko o sprawne prowadzenie Makreting Progress. Szanujemy Twój czas. Wiemy jak posługiwać się zegarkiem. U nas nie doświadczysz opóźnień. Chcemy, abyś w 100% skupił się na wiedzy i inspiracjach płynących z merytorycznych wystąpień prelegentów, a nie zastanawiał się kiedy będzie przerwa zaplanowana na 40 minut temu. A Paweł zadba dla Ciebie między innymi o ten aspekt.

  marketingprogress
  Lokalizacja: Kino Nowe Horyzonty, Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077, Wrocław

  Termin: 13-14 października, start o 9.00

  Cena: 899 zł netto


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  konferencja-ekspercka-marketing-progress