15 listopada 2018, 10:00:III Edycja Kongresu 590 - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego - G2A Arena Jasionka 954 36-002 Rzeszów, Polska

Kongres Sektora FinTech

Już 28 marca zapraszamy na I Kongres Sektora FinTech. Nie zabraknie na nim przedstawicieli władzy oraz ekspertów z różnych sfer. Głównymi tematami ma być otoczenie regulacyjne - takie jak na przykład dyrektywa PSD2, czy też integracja w ramach branży FinTech. Nie zabraknie również prelekcji poświęconych crowdfundingowi i credit/social scoring.

I edycja Kongresu Sektora FinTech odbędzie się 28 marca 2017 r. w Hotelu Marriott w Warszawie, pod hasłem – w kierunku fintegration. Organizatorem wydarzenia jest Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Sektor FinTech istotne wpływa na sektor usług finansowych w Polsce, rewolucjonizuje sposób funkcjonowania usług finansowych i wiele innych aspektów rynku finansowego. Kongres Sektora FinTech ma być miejscem spotkania oraz otwartej dyskusji na najbardziej aktualne kwestie dotyczące perspektyw i kierunków rozwoju tego sektora.

Kongres skupia środowiska kadry zarządzającej firm sektora fintech, banków, firm pożyczkowych, firm ubezpieczeniowych, doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz dostawców produktów i usług, związanych z produktami kredytu konsumenckiego.

Program

Kongres otworzy Andrzej Roter – Prezes Zarządu KPF

Podczas konferencji planowane są wystąpienia przedstawicieli resortów Rozwoju i Cyfryzacji.

Zakres dyskusji, m.in:

  • fintegration: szanse i zagrożenia,
  • otoczenie regulacyjne platform crowdfundingowych – problemy legislacyjne w branży,
  • jakie znaczenie dla ochrony konsumenta będzie miało wejście w życie PSD2,
  • PSD2 vs nowe rozporządzenie RODO,
  • ochrona danych osobowych,
  • credit/social scoring,
  • user experience – co rozumie klient, co weryfikuje podczas odwiedzania strony instytucji finansowej.

Lokalizacja: Hotel Mariott, Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa

Termin: 28.03 2017, 9.00

Cena: 790 zł