Partner serwisu Visa dla biznesu

  LendIt Fintech Europe 2019

  Opublikowano: 6 września 2019, 15:52 Aktualizacja: 6 września 2019, 15:52

  LendIt Fintech Europe 2019 to jedno z największych wydarzeń dotyczących branży FinTech w Europie. Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 września w Londynie.

  LendIt Fintech Europe 2019

  Fintek.pl jest partnerem wydarzenia. W związku z tym mamy dla Was specjalną promocję, dzięki której zaoszczędzicie 15% na wejściówce. Wystarczy podać przy rejestracji kod FINTEK15PL%.

  Więcej szczegółów o wydarzeniu można znaleźć tutaj.

  FinTech w centrum uwagi

  FinTech w centrum uwagi

  W tym roku wydarzenie przyciągnie do brytyjskiej stolicy ponad 1,2 tys. fintechów, banków i inwestorów z najbardziej wpływowych spółek na Starym Kontynencie. Celem LendIt Fintech Europe będzie przede wszystkim nauka, networking i nawiązywanie kontaktów biznesowych.

  Arena networkingowa ma gościć w sumie ponad 2 tys. spotkań. Zaplanowano także 4 główne ścieżki tematyczne: Digital Banking, Lending Innovations, Cutting Edge in Fintech i SpendIt at LendIt. W ich ramach zostanie przeprowadzonych ponad 5o paneli dyskusyjnych.

  Na wydarzeniu pojawią się przedstawiciele takich spółek jak Visa, Zopa, Curve, Starling Bank, Societe Generale, HSBC, Ripple, Revolut, czy Credit Karma.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  lendit-fintech-europe-2019