15 listopada 2018, 10:00:III Edycja Kongresu 590 - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego - G2A Arena Jasionka 954 36-002 Rzeszów, Polska

Lublin Startup Weekend

Będzie to kolejna edycja Startup Weekend, sponsorowanego przez Google. Tym razem miejscem spotkania będzie Lublin, a na wydarzeniu pojawią się startupowcy z Polski i Ukrainy.

W zaledwie 54 godziny doświadczycie wzlotów i upadków, przyjemności i presji, które towarzyszą życiu startupowca. Nauczycie się jak stworzyć prawdziwą firmę, poznacie najlepszych inwestorów, mentorów i sponsorów, którzy są gotowi pomóc Wam w rozkręceniu własnego biznesu.

Najtrudniej jest zacząć. Podczas Startup Weekend, znajdziecie się w idealnym środowisku, aby rozpoznać grunt i poznać innych kreatywnych ludzi. Kreatywni uczestnicy i pasjonaci innowacji, odpowiednie narzędzia i mentoring na wyciągnięcie ręki – to wszystko czeka na Was podczas Lublin Startup Weekend.

Jest to wydarzenie poświęcone osobom chcącym rozpocząć swoją przygodę ze startupami, jak i inwestorom, którzy mają plany wspomagać innowacje.

startupweekend
Lokalizacja: Lubelski Park Naukowo Technologiczny, Dobrzyńskiego 3, 20-262, Lublin

Termin: 7-9 października, start o 18.00

Cena: 60 zł