Partner serwisu Visa dla biznesu

  Marketing Automation Congress

  Opublikowano: 24 października 2016, 15:54 Aktualizacja: 20 grudnia 2016, 12:05

  Fintek.pl jest patronem Marketing Automation Congress. SALESmanago, jedna z największych firm specjalizujących się w automatyzacji marketingu, 26 kwietnia 2017 w Krakowie organizuje Marketing Automation Congress. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w marketingu, dzisiejsze funkcjonalności i ich zastosowanie, a także efektywne strategie marketingowe. MAC 2017 zgromadzi światowej sławy specjalistów Digital Marketingu, takich jak Jeff Bullas[…]

  fintek
  Fintek.pl jest patronem Marketing Automation Congress.

  SALESmanago, jedna z największych firm specjalizujących się w automatyzacji marketingu, 26 kwietnia 2017 w Krakowie organizuje Marketing Automation Congress. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w marketingu, dzisiejsze funkcjonalności i ich zastosowanie, a także efektywne strategie marketingowe.

  MAC 2017 zgromadzi światowej sławy specjalistów Digital Marketingu, takich jak Jeff Bullas (Top Digital Influencer), który opowie o trzech filarach sukcesu w Digital Marketingu czy Michael Brenner (Top B2B Marketer, współautor bestsellera “The Content Formula”), który zdradzi publiczności jak zostać zauważonym dzięki działaniom marketingowym. Kolejna prelegentka – Tara Hunt (najbardziej wpływowa kobieta w świecie technologii według magazynu Fast Company) opowie o sile personalizacji oraz o tym jak przekaz video może odmienić sprzedaż online. Mathew Sweezey (autorytet świata marketingu i innowacji) z kolei przybliży uczestnikom jak w dzisiejszych czasach postrzegany jest biznes i w jaki sposób wpływa to na zmianę roli działu marketingu w firmach.

  Oprócz głównych mówców, swoje przemyślenia zaprezentuje również 9 ekspertów z obszaru marketingu z całej Europy. Prelegenci podczas wydarzenia nie tylko zainspirują uczestników, ale również rozwieją ich wątpliwości podczas networkingu. Co więcej, zebrani będą mieli możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, poznania nowoczesnych narzędzi marketingowych oraz wymiany doświadczeń z kolegami z różnych stron świata.

  mac-krakow
  Lokalizacja: Centrum Kongresowe ICE Kraków, Marii Konopnickiej 17, Kraków

  Termin: 26 kwietnia 2017, start o 8.30

  Cena: 862 zł


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  marketing-automation-congress