Partner serwisu Visa dla biznesu

  Mobile IT Conference

  Opublikowano: 21 lutego 2017, 12:17 Aktualizacja: 21 lutego 2017, 12:17

  Popularność urządzeń mobilnych stale rośnie, co zmusza przedsiębiorców, banki, ubezpieczycieli itd. do wprowadzenia licznych zmian oraz dostosowania witryn do ich wymagań mobilnego klienta. M-commerce jest to obszar handlu elektronicznego wydzielony w sposób naturalny z e-commerce.

  Znajomość znaczeń terminów m-commerce i e-commerce oraz ich rozróżnienie jest ważne, aby skutecznie działać w tym obszarze. Zmieniają się wymagania społeczeństwa i równie szybko postępuje handel internetowy. Zmieniają się przyzwyczajenia zakupowe klienta i wymagania.

  W tym celu specjaliści próbują w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby klienta i ułatwić mu zakup. Tego faktu w swoich działaniach biznesowych pominąć nie możemy. W trakcie konferencji poruszymy tematy związane z mobile commerce.

  Targi Mobile-IT są jedynym targowym wydarzeniem w Polsce, na którym spotkają się przedstawiciele i eksperci z trzech branż: mobile, IT oraz e-commerce. Targi dają możliwość zapoznania się z obowiązującymi trendami, zademonstrowania i przetestowania najnowszych urządzeń mobilnych ​czy zaprezentowania profesjonalnych rozwiązań IT i narzędzi marketingowo-biznesowych. To także miejsce wymiany doświadczeń między specjalistami.

  Mobile IT Conferecne to wydarzenie idealne dla entuzjastów informatyki i nowych technologii.
  Lokalizacja: Expo Kraków, ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

  Termin: 22-23 lutego 2017, 10.00

  Cena: 290 zł netto


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  mobile-it-conference