Partner serwisu Visa dla biznesu

  Poland IT Meeting 2018

  Opublikowano: 11 stycznia 2018, 15:30 Aktualizacja: 11 stycznia 2018, 15:30

  Czwarta odsłona Poland IT Meeting odbędzie się już w czerwcu tego roku w Warszawie. Główną ideą wydarzenia jest odejście od standardowej formy konferencji branżowych, podczas których aktywność uczestników sprowadzana jest głównie do roli słuchacza. Poland IT Meeting na pierwszym miejscu stawia networking, czyli nawiązywanie kontaktów między osobami, które wyznają podobne wartości i realizują zbliżone cele.

  poland it meeting

  Poland IT Meeting to jedyne w swoim rodzaju networkingowe wydarzenie dla przedstawicieli sektora IT. To 200 klientów instytucjonalnych, system integratorów, resellerów, dystrybutorów i producentów zebranych w jednym miejscu. Wydarzenie komunikuje do managerów sprzedaży, zakupów, dyrektorów IT i ogólnie rozumianych osób decyzyjnych z działów zakupów i sprzedaży.

  W ramach ciągłego rozszerzania formuły Poland IT Meeting mile widziani będą także klienci instytucjonalni – pracownicy departamentów IT różnych instytucji oraz firm. To wyjątkowa okazja, by zapoznać się z rynkiem IT Europy Środkowo-Wschodniej i pozyskać nowych partnerów biznesowych z całej Europy.

  W poprzednich edycjach Poland IT Meeting zaufało ponad 120 osób, reprezentujących przedsiębiorstwa z 13 krajów: Anglii, Belgii, Bułgarii, Danii, Hiszpanii, Holandii, Kuwejtu, Litwy, Łotwy, Niemiec, Polski, Słowacji oraz Słowenii.

  Udział w wydarzeniu jest płatny.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  poland-it-meeting-2018