19 lutego 2019, 09:00:Digital Banking & Payments Summit - Hilton Warsaw Hotel, Warszawa

Psychologia Perswazji i Nowoczesne Techniki Sprzedaży

Już 22 i 23 marca w Arena Toruń będą miały miejsce dwa wyjątkowe wydarzenia - konferencja “Psychologia Perswazji” z udziałem Mateusza Grzesiaka oraz “Nowoczesne techniki sprzedaży”, które poprowadzi czworo wyjątkowych specjalistów - Joanna Gdaniec, Krzysztof Hillar, Marcin Juchniewicz i Piotr Sołtys.

W trakcie “Psychologii Perswazji” poznamy 20 najskuteczniejszych technik wywierania wpływu, które pomogą nam polepszyć komunikację w pracy, zespole czy związku oddziałując bezpośrednio na jakość naszego życia. Dotyczą one dwóch obszarów – przekonywania i ochrony przed manipulacją.

Mateusz Grzesiak weźmie udział w konferencji Psychologia Perswazji 22 marca.

Techniki, o których opowie Mateusz Grzesiak zostały wielokrotnie sprawdzone i potwierdzone licznymi badaniami. Prowadzący to najbardziej znany psycholog w Polsce, który swoją popularność zyskał dzięki aktywności w mediach społecznościowych, a szczególnie na Facebooku oraz YouTube. Jest także autorem książek z zakresu psychologii sukcesu, zmiany i relacji czy inteligencji emocjonalnej oraz trenerem rozwoju osobistego. Po konferencji będzie możliwość udziału w bankiecie, w trakcie którego uczestnicy będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty biznesowe.

W Toruniu w dniu 23 marca odbędzie się konferncja Nowoczesne Techniki Sprzedaży.

Z kolei drugi dzień jest okazją do poznania najnowszych technik sprzedaży, które zostaną zaprezentowane przez ekspertów – przedsiębiorców, mówców motywacyjnych i autorytetów w zakresie sprzedaży. Podczas szkolenia zaprezentują modele sprzedażowe, dzięki którym uczestnicy nauczą się zamieniać wiedzę i kontakty w korzyści finansowe. Pełny program i sylwetki prelegentów poznasz w tym miejscu.

Lokalizacja: Arena Toruń, ul. Bema 73/89, 87-100 Toruń

Termin: 22-23 marca, 10.00

Cena: Ceny biletów na pierwszy dzień konferencji zaczynają się od 399 złotych za bilet w strefie Silver, 649 zł za strefę Gold oraz 1149 złotych Platinum. Więcej na temat pakietów można dowiedzieć się tutaj. Bilet na drugi dzień konferencji wynosi 399 złotych.