Partner serwisu Visa dla biznesu

  Psychologia Perswazji i Nowoczesne Techniki Sprzedaży

  Opublikowano: 24 lutego 2017, 14:35 Aktualizacja: 24 lutego 2017, 14:35

  Już 22 i 23 marca w Arena Toruń będą miały miejsce dwa wyjątkowe wydarzenia – konferencja “Psychologia Perswazji” z udziałem Mateusza Grzesiaka oraz “Nowoczesne techniki sprzedaży”, które poprowadzi czworo wyjątkowych specjalistów – Joanna Gdaniec, Krzysztof Hillar, Marcin Juchniewicz i Piotr Sołtys.

  W trakcie “Psychologii Perswazji” poznamy 20 najskuteczniejszych technik wywierania wpływu, które pomogą nam polepszyć komunikację w pracy, zespole czy związku oddziałując bezpośrednio na jakość naszego życia. Dotyczą one dwóch obszarów – przekonywania i ochrony przed manipulacją.

  Mateusz Grzesiak weźmie udział w konferencji Psychologia Perswazji 22 marca.

  Techniki, o których opowie Mateusz Grzesiak zostały wielokrotnie sprawdzone i potwierdzone licznymi badaniami. Prowadzący to najbardziej znany psycholog w Polsce, który swoją popularność zyskał dzięki aktywności w mediach społecznościowych, a szczególnie na Facebooku oraz YouTube. Jest także autorem książek z zakresu psychologii sukcesu, zmiany i relacji czy inteligencji emocjonalnej oraz trenerem rozwoju osobistego. Po konferencji będzie możliwość udziału w bankiecie, w trakcie którego uczestnicy będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty biznesowe.

  W Toruniu w dniu 23 marca odbędzie się konferncja Nowoczesne Techniki Sprzedaży.

  Z kolei drugi dzień jest okazją do poznania najnowszych technik sprzedaży, które zostaną zaprezentowane przez ekspertów – przedsiębiorców, mówców motywacyjnych i autorytetów w zakresie sprzedaży. Podczas szkolenia zaprezentują modele sprzedażowe, dzięki którym uczestnicy nauczą się zamieniać wiedzę i kontakty w korzyści finansowe. Pełny program i sylwetki prelegentów poznasz w tym miejscu.

  Lokalizacja: Arena Toruń, ul. Bema 73/89, 87-100 Toruń

  Termin: 22-23 marca, 10.00

  Cena: Ceny biletów na pierwszy dzień konferencji zaczynają się od 399 złotych za bilet w strefie Silver, 649 zł za strefę Gold oraz 1149 złotych Platinum. Więcej na temat pakietów można dowiedzieć się tutaj. Bilet na drugi dzień konferencji wynosi 399 złotych.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  psychologia-perswazji-nowoczesne-techniki-sprzedazy