Partner serwisu Visa dla biznesu

  SAS Forum Polska 2018

  Opublikowano: 6 kwietnia 2018, 15:24 Aktualizacja: 9 kwietnia 2018, 09:58

  Jesteśmy świadkami transformacji cyfrowego świata napędzanej przez dane, powszechny dostęp do zaawansowanych narzędzi analitycznych oraz dynamiczny rozwój takich dziedzin, jak uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja.

  sas forum polska

  SAS Forum to najważniejsze spotkanie ekspertów i użytkowników analityki biznesowej w Polsce. 24. edycja konferencji będzie okazją do zdobycia wiedzy i inspiracji w zakresie rozwoju narzędzi, technologii i metod analitycznych odpowiadających na rosnące potrzeby organizacji budujących strategię biznesową w oparciu o dane.

  Konferencja zgromadzi około 1000 gości – przedstawicieli firm i instytucji reprezentujących różne branże, a także administrację publiczną i sektor akademicki.

  Co w programie?

  W programie SAS Forum zaplanowana jest sesja plenarna oraz kilka równoległych sesji tematycznych w ramach ścieżki biznesowej i technologicznej.

  Klienci SAS, reprezentujący wiodące firmy i instytucje z Polski i zagranicy, zaprezentują doświadczenia z wdrożeń rozwiązań analitycznych w kluczowych obszarach zastosowań, takich jak zarządzanie marketingiem i sprzedażą, zarządzanie doświadczeniem klienta, zarządzanie ryzykiem, przeciwdziałanie nadużyciom, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie łańcuchem dostaw i wielu innych.

  Dla kogo wydarzenie?

  Program części technologicznej obejmuje cztery równoległe sesje. Zapraszamy zarówno osoby, które nie znają naszych rozwiązań, jak i zaawansowanych użytkowników SAS, którzy chcieliby poszerzyć i uporządkować swoją wiedzę. Prezentacje pozwolą zapoznać się z aktualnym portfolio produktów SAS, ze szczególnym uwzględnieniem nowości oraz trendów rozwojowych.

  Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia na wydarzenie jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Zgłoszenia, w których podany jest służbowy adres e-mail będą rozpatrzone w pierwszej kolejności.

  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Patronem medialnym jest Fintek.pl.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  sas-forum-polska-2018