Partner serwisu Visa dla biznesu

  Startup Art 2018

  Opublikowano: 15 marca 2018, 13:38 Aktualizacja: 15 marca 2018, 13:38

  Udział w konferencji to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych, ciekawych znajomości oraz wysłuchania 8 interesujących wystąpień.

  startup konferencja

  Konferencja Startup Art. to nie tylko prelegenci ze świata startupów, którzy skutecznie łączą sztukę z biznesem, ale także świetna, luźna atmosfera stworzona podczas profesjonalnej sesji networkingowej.

  Prelegenci

  • Rafał Konieczny – Założyciel i wydawca Delphy Records oraz Soundize Audio Branding
  • Katarzyna Wierzbowska – Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, Founderka Black Swan Fund
  • Dawid Winter i Paweł Porucznik – Założyciele Muscat
  • Kamil Laszuk – CEO Musicon

  Dla kogo wydarzenie?

  Na uczestników czeka seria ciekawych wydarzeń pozwalająca przejść drogę od pomysłu biznesowego, poprzez zbadanie zapotrzebowania na dany produkt lub usługę, aż do próby pozyskania pierwszego finansowania od inwestorów i aniołów biznesu.

  Kluczem do sukcesu niejednego startupu jest multidyscyplinarny zespół, dlatego do programu zapraszani są również studenci i młodzi absolwenci innych uczelni. Dzięki temu możliwe jest stworzenie grup złożonych z osób o uzupełniających się kompetencjach, także technicznych i biznesowych.

  Tegoroczny Startup Art. rozpocznie konferencja, która odbędzie się 27 marca na warszawskiej ASP. Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać 8 wystąpień prelegentów, którzy na co dzień łączą świat sztuki z biznesem. Opowiedzą oni m.in. o generowaniu i testowaniu pomysłów na biznes, finansowaniu swojej działalności, jej rozwijaniu i globalizacji oraz o budowaniu marki startupu.

  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  startup-art-2018