Partner serwisu Visa dla biznesu

  Szczyt Ubezpieczeniowy

  Opublikowano: 5 lipca 2017, 16:24 Aktualizacja: 5 lipca 2017, 16:25

  Już we wrześniu odbędzie się pierwsza w Polsce internetowa konferencja skierowana do sektora ubezpieczeniowego. Nazwiska prelegentów mają zagwarantować, że będzie to wydarzenie najwyższych standardów.

  Konferencja, skierowana do profesjonalistów i praktyków branży asekuracyjnej, będzie miała niespotykany przebieg. Jeszcze nigdy w historii tej branży w Polsce tego typu wydarzenie nie miało wyłącznie internetowego charakteru. Podczas dwóch wieczorów Szczytu Ubezpieczeniowego, w sieci pojawi się trzydzieści 20-minutowych wideo wystąpień zaproszonych gości.

  Czytaj także: Google pozyska kolejne dane użytkowników. Tym razem będą to kody DNA

  Szczyt Ubezpieczeniowy – marketing, sprzedaż i HR

  Tematyka wydarzenia będzie obejmowała wiele aspektów, z którymi spotykają się na co dzień przedstawiciele sektora ubezpieczeniowego. Podczas Szczytu Ubezpieczeniowego będzie sporo o marketingu internetowym (SEO, social media) oraz sprzedaży (sposoby budowania relacji z klientami, kobiety jako grupa docelowa). Nie zabraknie także wątków dotyczących sfery HR (rekrutacja personelu), jak i aspektów prawnych.

  Swoją wiedzą w tym zakresie podzielą się m.in. przedstawiciele takich firm jak: Midea (Paweł Tkaczyk), Brand24 (Mikołaj Winkiel), Enterso (Wojciech Kłodziński) oraz Berg System (Marcin Konopka).

  – Organizując Szczyt Ubezpieczeniowy, najbardziej zależało mi na tym, aby ta konferencja spełniała dwa wymagania: była łatwo dostępna, a jej treść – wiedza zaproszonych gości – była z najwyższej półki, w postaci rekomendacji do wdrożenia “od zaraz” – dodaje Marcin Kowalik, organizator Szczytu Ubezpieczeniowego.

  Organizatorzy przewidują, iż w tym wydarzeniu weźmie udział 1-3 tys. rodzimych przedstawicieli sektora ubezpieczeniowego: agenci, brokerzy oraz reprezentanci multiagencji.

  Szczyt Ubezpieczeniowy jesienią.

  Lokalizacja: konferencja online

  Termin: wrzesień 2017 r. (dokładana data dopiero zostanie ustalona)

  Cena: darmowe


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  szczyt-ubezpieczeniowy