Partner serwisu Visa dla biznesu

  VI Cashless Congress

  Opublikowano: 21 grudnia 2017, 15:01 Aktualizacja: 21 grudnia 2017, 15:01

  Cashless Congress (dotychczas Międzynarodowy Kongres Płatności Bezgotówkowych) na trwale wpisał się w kalendarz wydarzeń branży płatniczej, umożliwiając spotkanie i merytoryczną dyskusję wszystkim interesariuszom rynku.

  Kongres łączy środowiska nauki, biznesu i administracji publicznej, poprzez wymianę poglądów na tematy interesujące dla branży – dotyczące zmian prawnych, nowych trendów produktowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych, aktywności na rzecz płatności bezgotówkowych.

  Cashless Congress porusza sprawy mające wpływ na przyszłość rynku płatności bezgotówkowych. Eksperci z Polski, Unii Europejskiej i świata w trakcie sesji panelowych i specjalistycznych prezentacji przybliżają słuchaczom najważniejsze zagadnienia branżowe, zapraszając słuchaczy do wspólnej dyskusji.

  Bardzo ważną częścią Kongresu jest uroczystość wręczenia nagród branżowych eDukatów dla firm i osób szczególnie zasłużonych dla branży swoimi dokonaniami – produktami, rozwiązaniami technicznymi, osiąganymi wynikami i sukcesami.

  Eksperci z Polski i z zagranicy, debaty w najważniejszych tematach dla branży, prezentacje ciekawych badań, eDukaty za wybitne osiągnięcia – spotkanie przedstawicieli wydawców, agentów rozliczeniowych, organizacji płatniczych, dostawców technologii, administracji publicznej, nauki zapowiada się wyjątkowo interesująco. Przewidujemy 750+ uczestników – Nie może zabraknąć również Ciebie!

  Rejestracja – VI Cashless Congress.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  vi-cashless-congress