Partner serwisu Visa dla biznesu

  Wolves Summit

  Opublikowano: 3 kwietnia 2018, 13:51 Aktualizacja: 10 kwietnia 2018, 13:43

  Wolves Summit to konferencja, na której innowacja spotyka się z biznesem i kapitałem. Skupiamy się na nowych technologiach, które zmieniają świat.

  Wolves Summit

  Siódma edycja wydarzenia skupiona jest przede wszystkim na inspiracji, edukacji i networkingu. Dzięki wysoko ocenianej aplikacji do umawiania spotkań, uczestnicy poprzednich edycji mogli umówić 14303 spotkania przed konferencją.

  Nadchodząca edycja w liczbach

  • 300 inwestorów
  • 400 startupów
  • 450 executive i korporacji
  • 500 scaleups
  • 4000 zaplanowanych spotkań 1:1

  Dla kogo konferencja?

  Wolves Summit to konferencja skierowana nie tylko do startupów, ale także inwestorów, przedsiębiorców czy przedstawicieli korporacji i sektora MŚP. Naszym celem jest stworzenie możliwości rozwoju dla wschodzących firm oraz zaznajomienie ich ze środowiskiem inwestorskim. Na Wolves Summit teoria spotyka się z praktyką. Oprócz części merytorycznej, na każdego czekają zróżnicowane aktywności networkingowe.

  Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań oraz narzędzi matchmakingowych, jesteśmy w stanie zagwarantować uczestnikom możliwość dotarcia do wąskiego grona potencjalnych partnerów biznesowych. Szczegółowa agenda jest w trakcie przygotowywania. Dokładne informacje na temat wykładów i warsztatów zostaną udostępnione wkrótce.

  Ceny biletów różnią się – od 915 zł do 3726 zł.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  wolves-summit-2